31.08.2020

Kategoria: rejestracja

Janek Kowalski

Janek Kowalski

Rejestracja w Betclic

Jak założyć konto gracza w Betclic? 

Rejestracja w Betclic jest naprawdę bardzo prosta i zajmuje nie więcej niż 4 minuty. Składa się na nią uzupełnienie danych o graczu, a następnie przejście ich weryfikacji. Na rejestrację składają się 3 proste kroki, podczas których gracz podaje swoje dane osobowe i adresowe, a także swój pseudonim/nick i oryginalne hasło zabezpieczające profil. 

Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól gracz musi poczekać aż proces weryfikacji jego danych zakończy się pomyślnie. Po kilku minutach gracz może zacząć grać ze swojego nowego konta, zawierać zakłady bukmacherskie, wpłacać lub wypłacać pieniądze. 

  1. krok rejestracji w Betclic
rejestracja w Betclic

Na pierwszym etapie rejestracji jesteśmy proszeni o podanie swoich podstawowych danych, takich jak imię, nazwisko, data urodzenia, adres e-mail. Po uzupełnieniu tych informacji zaznaczamy wymagane przez bukmachera zgody. 

  1. krok rejestracji w Betclic
rejestracja Betclic

W drugim kroku naszej rejestracji bukmacher wymaga od nas podania PESEL-u, adresu i nr naszego numeru tel. To ważne, aby podać prawidłowe dane, w przeciwnym razie nie przejdziemy do kolejnego kroku weryfikacji. 

  1. krok rejestracji w Betclic
rejestracja w betclicu

Ostatnim krokiem rejestracji konta jest wymyślenie sobie unikalnego nicku. Tutaj należy wspomnieć, że Betclic sugeruje możliwe nicki na podstawie imienia i nazwiska gracza, podczas gdy jego konkurenci zazwyczaj informują graczy, by ich nicki nie składały się z kombinacji liter z imienia i nazwiska, by uniemożliwić identyfikację gracza i jeszcze bardziej dbać o jego bezpieczeństwo. Opcjonalnie możemy podać sobie pytanie pomocnicze, które może się przydać, kiedy zapomnimy hasła do naszego konta gracza. Ostatnim polem do uzupełnienia jest kod promocyjny Betclic. Aby podać kod promocyjny, należy kliknąć w słowo “Kod promocyjny”. Na dole pojawi się pole do wpisania kodu. W nawiasie bukmacher zaznacza, że podanie kodu jest opcjonalne, jednakże kto nie chce skorzystać z darmowych bonusów? 

Podstawowe etapy weryfikacji są już za nami. Następnie bukmacher daje nam możliwość ustawienia limitów bukmacherskich. 

Następnie mamy opcję wpłacenia pierwszego depozytu. Bukmacher Betclic oferuje dużo opcji wpłat. Mamy również opcję wpłaty przez BLIK, korzystając z Przelewy24.

Na tym etapie rejestracji jesteś właścicielem konta tymczasowego. 

Rejestracja tymczasowa – Szybkie Konto Bukmacherskie w Betclic

Wielu legalnych bukmacherów umożliwia korzystania z tzw. konta tymczasowego. Jego odpowiednikiem w Betclic jest “Szybkie konto bukmacherskie”. Taki rodzaj konta został wprowadzony z myślą o graczach, którzy chcą przetestować dany serwis bukmacherski przed podaniem swoich pełnych danych osobowych. Aby założyć konto tymczasowe, nie potrzeba bowiem przesyłać skanów dowodu osobistego. Należy wspomnieć, że w Polsce wciąż jest to nowa funkcjonalność, którą bukmacherzy zaczęli sukcesywnie wprowadzać do swoich serwisów. Konto tymczasowe z łatwością można przekształcić w konto stałe. 

Jak zmienić konto tymczasowe na stałe i dokonać pełnej weryfikacji? 

Aby zmienić konto tymczasowe w konto stałe, należy wejść w zakładkę Moje konto, a następnie odnaleźć “Moje dokumenty”. Jeśli posługujemy się aplikacją mobilną, wykonujemy zdjęcie obu stron naszego dowodu osobistego, albo innego dokumentu potwierdzającego naszą tożsamość. Upewnijmy się, że przesłane zdjęcie jest czytelne. Bukmacher wymaga dodatkowo podania numeru i serii naszego dowodu osobistego, co możemy uczynić pod zdjęciami. Dodatkowo bukmacher wymaga od nas podania swojego nr konta bankowego. Kiedy to zrobimy, a nasze dane zostaną poprawnie zweryfikowane, będziemy posiadaczami w pełni zweryfikowanego konta bukmacherskiego w serwisie Betclic. Jest wiele powodów, dla których warto mieć konto stałe u bukmachera. Między innymi istotna jest możliwość odbioru należnego bonusu powitalnego. Dopiero po pełnej weryfikacji danych bukmacher przyznaje nam bonus.

Bonus powitalny w Betclic

Bonus powitalny od bukmachera Betclic jest niezwykle korzystny. Gracz ma możliwość odbioru cashbacku o wartości 500 zł. Jest to jednocześnie najwyższy bonus bez ryzyka w ofercie powitalnej w porównaniu z konkurencyjnymi zakładami bukmacherskimi. Na czym polega cashback? Gracz, który przegra swój pierwszy postawiony zakład, otrzyma zwrot stawki pierwszego zakładu. Maksymalny zwrot wynosi 500 zł, a z wykorzystaniem kodu promocyjnego aż do 530 zł. 

Kod promocyjny Betclic 

Kod promocyjny Betclic to ekskluzywny kod, za pomocą którego gracz dostanie lepsze warunki bonusu powitalnego. W internecie można natknąć się na inne określenia kodu, jest nazywany również kodem bonusowym lub kodem na start. Najczęściej kod promocyjny musimy podać podczas rejestracji konta u danego bukmachera. Warto pamiętać o możliwości skorzystania z takiego kodu. Dzięki niemu możemy zyskać dodatkowe profity! Betclic umożliwia podanie bonusu powitalnego w specjalnej zakładce w swoim serwisie. Zapomniałeś wpisać kod bonusowy Betclic podczas rejestracji swojego konta? Odnajdź zakładkę “Bonusy” na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej Betclic, która należy do najlepszych aplikacji bukmacherskich.

Czy rejestracja w Betclic jest bezpieczna? 

Tak, rejestrując się u bukmachera legalnego Betclic, jesteś całkowicie bezpieczny. Betclic posiada ważną licencję na organizację zakładów bukmacherskich online o numerze PS4.6831.11.2017. Ministerstwo Finansów przyznało mu tę licencję 6 września 2018 roku. Wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce muszą zachować najwyższe standardy bezpieczeństwa odnośnie danych osobowych graczy oraz danych o ich płatnościach. Bukmacherzy są zobowiązani do tego, aby zapewnić odpowiedni sposób szyfrowania i przechowywania danych. Dzięki temu, gracze, którzy chcą założyć konto w serwisie Betclic, nie muszą obawiać się o swoje dane osobowe ani płatnicze.