23.03.2021

Kategoria: bonusy bukmacherskie

Janek Kowalski

Janek Kowalski

Fuksiarz bonus powitalny. Jak odebrać bonus na start w Fuksiarz.pl?

cashback bonus fuksiarz

Internet obiegły informacje, że na polski rynek bukmacherski wkracza nowy bukmacher – Fuksiarz. To już oficjalne. Bukmacher Fuksiarz dostał licencję na organizację zakładów online w grudniu 2020 r. Już wystartowała oficjalna strona internetowa tego bukmachera, czyli fuksiarz.pl. Jaki bonus powitalny czeka nas w nowym legalnym serwisie bukmacherskim? Wszystko już dla Was sprawdziliśmy!

Bonus powitalny Fuksiarz

Bonus powitalny to bardzo ważny aspekt promocyjny u bukmachera. Ze względu na to, że bukmacherzy mają ograniczone możliwości reklamowania swoich usług, o czym zadecydowała ustawa hazardowa z 2017 r. Oferty promocyjne stanowią ważny element strategii pozyskiwania klientów. Czasem wysoki i atrakcyjny bonus wystarczy, by zachęcić gracza do rejestracji w serwisie bukmachera. Jak poradził sobie bukmacher Fuksiarz? Zdecydował się na bardzo wysoki cashback. Maksymalnie możemy otrzymać 500 złotych zwrotu. Co więcej ta kwota nie podlega żadnym warunkom obrotu, więc można ją od razu wypłacić na swój rachunek w banku. Trzeba jednak zaznaczyć, że cashback Fuksiarza to 50% stawki. To znaczy, że jeśli postawimy 600 PLN na swój pierwszy zakład i okaże się on nietrafiony, Fuksiarz zwróci nam 300 PLN.

Odbierz cashback 50% do 500 PLN w Fuksiarz!

Bonus cashback jest bardzo popularnym bonusem bukmacherskim. Oferowanie cashbacku w ramach bonusu na start to bardzo dobre posunięcie. Bonus cashback nazywany jest również zakładem bez ryzyka. Dzięki niemu gracz może obstawiać swoje pierwsze zakłady bez obaw o utratę swoich środków. W przypadku kiedy postawiony przez gracza kupon okaże się przegrany, bukmacher Fuksiarz zwróci stracone pieniądze na konto gracza. To znaczne ułatwienie, jeśli chodzi o rozpoczęcie przygody z zakładami. Poza tym, można się pokusić o zdecydowanie wyższą wygraną. Fuksiarz zobowiązał się zwrócić połowę stawki nietrafionego zakładu do nawet 500 złotych.

Jak odebrać bonus na start od Fuksiarza? 

Bonus powitalny na start bywa zamiennie nazywany bonusem rejestracyjnym. Aby odebrać bonus w Fuksiarzu, który został przygotowany dla wszystkich nowych i początkujących graczy, należy założyć oficjalny profil gracza serwisu bukmacherskiego fuksiarz.pl. Należy wspomnieć, że promocja na start od Fuksiarza jest całkowicie darmowa, tak samo zresztą jak sama rejestracja w Fuksiarz. Warto poświęcić 3 minuty i odebrać bonus od Fuksiarza, ponieważ jako nowy bukmacher udostępnia on atrakcyjne promocje oraz ma ciekawą ofertę zakładów z wysokimi kursami.

Kod bonusowy Fuksiarz?

Wielu legalnych bukmacherów oferuje kody promocyjne, dzięki którym można zwiększyć wartość maksymalną bonusu powitalnego na start dla nowych graczy. Nowy bukmacher Fuksiarz obrał nieco inną strategię na swój kod bonusowy. Po prostu przyznaje go każdemu nowemu graczowi, który zarejestruje swoje konto. W ten sposób każdy nowy użytkownik otrzymuje dostęp do najlepszej możliwej oferty. Oprócz bonusu cashback, może skorzystać ze wszystkich promocji Fuksiarza. To zdecydowane ułatwienie sprawy, więc warto założyć konto u tego bukmachera.

fuksiarz kod promocyjny

Fuksiarz – załóż konto bez dowodu 

Bukmacher Fuksiarz jak widać należy do nowoczesnych bukmacherów, dla których nie jest tajemnicą, że gracze doceniają możliwość założenia konta tymczasowego. Konto założone na drodze szybkiej rejestracji pozwala na przetestowanie oferty bukmachera przed powierzeniem mu naszych danych osobistych oraz przesłaniem skanu lub wyraźnego zdjęcia dowodu tożsamości. To konto tymczasowe ma jednak pewne ograniczenie i nie można wypłacać wygranych pieniędzy zanim nie założy się konta stałego. 

Szybka rejestracja 

Aby zarejestrować konto w Fuksiarzu należy wejść na jego oficjalną stronę internetową, odnaleźć formularz rejestracyjny, wypełnić go i zatwierdzić wymagane zgody. Kwestionariusz rejestracyjny jest bardzo prosty, a jego wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 2-3 minuty. Wraz z rejestracją konta gracz otrzyma dostęp do promocji powitalnej na start dla nowych graczy. Pamiętaj, że bonus otrzyma każdy zarejestrowany gracz. Po założeniu konta tymczasowego masz dostęp do bonusu powitalnego oraz wszystkich promocji Fuksiarza.

szybka rejestracja fuksiarz

Legalny bukmacher Fuksiarz – co wiemy o nowym bukmacherze? 

Zgodnie z obowiązującą ustawą o grach hazardowych, warunkiem prowadzenia w Polsce działalności bukmacherskiej online jest posiadanie odpowiedniego zezwolenia wydanego przez Ministra Finansów. Bukmacher Fuksiarz otrzymał stosowną licencję w grudniu 2020 r., co oznacza, że spełnił wszystkie wymagane przez Ministra Finansów kryteria. Bukmacher Fuksiarz prowadzi swoją działalność zgodnie z polskim prawem. Tym samym dołączył do grona kilkunastu legalnych polskich bukmacherów. Za nowym bukmacherem stoi grupa ludzi ze sporym bagażem doświadczeń jeśli chodzi o branżę bukmacherską.

Early payout w Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz będzie również dbał o swoich stałych klientów. Oprócz interesujących bonusów na start bukmacher wprowadzi dwie innowacyjne funkcje na polskim rynku bukmacherskim dla stałych klientów. Pierwszą opcją będzie znany fanom zagranicznych bukmacherów early payout. Funkcja ta pozwoli rozliczyć nam już spotkanie przy dwubramkowym prowadzeniu obstawionej drużyny. Nawet jeśli w późniejszym etapie wynik będzie niekorzystny, nasz kupon będzie rozliczony jako wygrany. To pierwsza taka promocja na polskim rynku bukmacherskim, więc na pewno skłoni wielu graczy do skorzystania z oferty Fuksiarza.

early-payout-fuksiarz

Cashback bez końca

Fuksiarz zapowiada dodatkowo cashback bez końca, który również dostarczy profitów zarejestrowanym graczom. Takiej promocji również nie widzieliście jeszcze u żadnego z konkurentów. Zdarzenia z zakładki cashback można grać nawet codziennie i w przypadku porażek odbierać zwrot środków na konto. Jeśli kupon będzie przegrany, bukmacher w zależności od ilości zagranych zdarzeń, zwróci nawet do 50% stawki. Warunkiem będzie wybranie spotkań z dedykowanej oferty z minimalnym kursem 1.20. Pieniądze będą kumulować się na specjalnym koncie cashback, skąd gracz będzie mógł je w każdej chwili przelać na konto główne. To znaczy, że te środki będzie można równie dobrze wypłacić, jak i przeznaczyć na kolejne zakłady.

Fuksiarz – oferta powitalna – FAQ

Czy bukmacher Fuksiarz oferuje bonus na start dla nowych graczy?

Jak najbardziej. Fuksiarz zdecydował się na cashback 50% do 500 PLN. Zwrócone środki trafiają na konto główne i można je od razu wypłacić.

Czy kod bonusowy Fuksiarz jest wymagany?

Fuksiarz automatycznie przyznaje kod promocyjny każdemu graczowi, który zarejestrował w serwisie nowe konto.

Jak odebrać bonus powitalny w Fuksiarzu?

Żeby móc skorzystać z pełnej oferty bukmachera Fuksiarz, wystarczy przejść przez proces rejestracyjny. Bonus w postaci cashbacku zostanie przypisany automatycznie do nowego konta.

Jakie promocje czekają na graczy Fuksiarza?

Oprócz bonusu powitalnego, gracze mogą liczyć na regularne promocje. Na ten moment Fuksiarz proponuje Early Payout, Mega Kursy Boost oraz Cashback bez końca.