09.09.2020

Kategoria: bonusy bukmacherskie

Janek Kowalski

Janek Kowalski

Bonusy od depozytu u polskich bukmacherów. Kto ma najlepszy bonus od wpłaty?

Bonusy od depozytu są solą zakładów bukmacherskich. Dzięki nim bukmacherzy mogą przyciągnąć do siebie nowych graczy. Oferując im dodatkową kwotę pieniędzy na zakłady, mogą ich zachęcić do założenia konta. Oczywiście nie każdy bukmacher ma taki sam bonus od wpłaty. Każdy z nich jest inny, ale w branży panuje przekonanie, że dobry bukmacher powinien oferować taki bonus na start. Przyjrzyjmy się ofertom na polskim rynku bukmacherskim. Który bukmacher ma najlepszy bonus od depozytu?

Co to jest bonus od depozytu?

Bonus od depozytu to nic innego, jak bonus od wpłaty. Wymagana jest przy nim rejestracja u bukmachera i wpłata określonej kwoty. Oczywiście bonus jest dobrowolny, jeśli nie chcemy wpłacać, określonej kwoty, możemy wpłacić mniej. Bukmacherzy podają najczęściej maksymalną kwotę, jaką można uzyskać dodatkowo. Jest to pewien rodzaj nagrody dla gracza, za założenie konta u bukmachera. Trzeba jednak pamiętać, że bonusy od depozytu mogą być przyznawane do określonej kwoty. To znaczy, że nawet jeśli wpłacimy większą sumę, bukmacher przyzna nam maksymalnie sumę, do jakiej sam zobowiązał się w regulaminie. Bonus od depozytu jest najczęstszym bonusem przyznawanym na start przygody z bukmacherem.

Jak wypłacić bonus od depozytu?

Żeby dokonać wypłaty bonusu od depozytu, który otrzymamy od bukmachera, musimy spełnić ściśle określone warunki. Przede wszystkim będzie to obrót otrzymanymi środkami. Bukmacher określa liczbę wymaganych obrotów, a także kurs kuponu czy też pojedynczego zdarzenia. Może również zastrzec, że na kuponie musi być określona liczba zdarzeń. Bukmacherowi chodzi o to, by nie było to proste, ale jednocześnie wykonalne. Operatorzy starają się zachować balans pomiędzy obiema zależnościami, by móc przyciągnąć nowych graczy. 

Bonus STS od depozytu – 1200 złotych

Najistotniejszy bonus na start w ofercie STS-u. Ten bukmacher oferuje podwojenie wpłaty do 1200 złotych. Przy pierwszej wpłacie u tego bukmachera otrzymujemy dodatkowe środki, które również możemy wykorzystać na grę. Wpłacając 1200 złotych, księgują się one na koncie depozytowym. Drugie tyle pojawia się na naszym koncie bonusowym. W sumie na zakłady możemy przeznaczyć 2400 złotych. Otrzymany bonus podlega zasadom obrotu. Należy zgrać za te środki trzy razy przy minimalnym kursie 1.91. Gracze na spełnienie warunków obrotu mają 120 dni.

sts

Bonus od wpłaty w Fortunie – do 2000 złotych

Żeby otrzymać bonus na start w Fortunie, należy go najpierw zaakceptować, a później dokonać wpłaty na konto w terminie do trzech dni. Następnie ma cztery dni, na postawienie zakładu i 30 dni na zagranie za łącznie czterokrotność pierwszej wpłaty. Jeżeli więc wpłacasz 100 złotych, powinieneś w ciągu miesiąca zagrać w sumie za 400 złotych. Warunkiem jest granie kuponów zawierających minimum trzy zdarzenia i posiadających kurs co najmniej 1.60. Trzeba przyznać, że warunki są jasno wytłumaczone, jednak czy łatwo je spełnić? To już zależy od indywidualnych umiejętności gracza.

fortuna

Bonus 2200 zł na start – forBET

Bukmacher forBET może nam dać aż 2200 złotych przy bonusie od pierwszej wpłaty. Żeby odblokować bonus dla nowych graczy, należy dokonać pojedynczego obrotu, grając kupon o kursie minimalnym 2.00. Kwota nie musi być zagrana jeden raz. Można ją rozłożyć na kilka kuponów. Aby wpłata kwalifikowała się do odebrania bonusu, gracz musi wpłacić co najmniej 20 złotych. Żeby uwolnić bonus musisz dwa razy nim obrócić. Twoje kupony powinny mieć kurs ogólnie 2.50. Ewentualnie możesz grać kupony z minimum trzema zdarzeniami, przy czym każde z nich musi być oznaczone kursem 1.30 albo większym.

forbet

Bonus od drugiego depozytu eWinner

W eWinnerze mamy do czynienia z bonusem od depozytu, jednak nie jest to oferta dla nowych graczy. Ten bonus otrzymają ci, którzy mają już założone konto w serwisie eWinner i skorzystali z pakietu powitalnego. Bukmacher oferuje nam bonus wysokości 50% od naszego drugiego depozytu. Maksymalnie może być to kwota 500 złotych. Tyle otrzymamy, jeśli wpłacimy za drugim razem 1000 złotych na swoje konto. Pieniądze pojawią się automatycznie po dokonaniu wpłaty.

ewinner

BETFAN bonus od depozytu – do 3000 złotych

Przechodzimy płynnie do BETFANA, który postawił na oryginalność przy swoim bonusie depozytowym. Widnieje ona pod nazwą “Potrójne uderzenie na start”. To oznacza, że BETFAN przyznaje bonus od trzech pierwszych wpłat na konto. Co prawda jest to tylko 10% od wpłaconej sumy, ale wystarczy spełnić warunki obrotu i każdy z otrzymanych bonusów może zostać pomnożony 10-krotnie!

Jak sprawić, by otrzymać tytułowe 3000 złotych? Należy dokonać trzech wpłat po 1000 złotych każda. Za nie otrzymamy trzy razy po 100 złotych, które następnie możemy pomnożyć, jak wyżej napisane. Dostając bonus, musisz mieć na uwadzę, że aby go zwielokrotnić, należy spełnić warunki obrotu. BETFAN wymaga pięciokrotnego zagrania za bonusową kwotę kuponów akumulowanych (min. 2 zdarzenia), w których kurs pojedynczego zdarzenia będzie wynosił co najmniej 1.45.

betfan

LV Bet bonus z mnożnikiem

Przede wszystkim należy tu pamiętać o zaznaczeniu odpowiedniej zgody. Bez tego nie pójdziemy dalej. Bonus na start w LV Bet uzależniony jest od wysokości pierwszej wpłaty. Wynosi on jedynie 1%, więc przy maksymalnej wpłacie 1000 złotych otrzymamy góra 10 złotych. Jednak za tę kwotę możemy zawrzeć kupon z mnożnikiem x100. Przy drugiej wpłacie maksymalna kwota wynosi już tylko 500 złotych, a mnożnik równy jest x50. Należy pamiętać, że na skorzystanie z bonusu mamy 30 dni. Aby spełnić warunki LV Bet i móc wypłacić bonus, należy zagrać kupon o następujących wytycznych. Trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego to minimum 1.25. Całkowity kurs kupony musi być co najmniej 2.50. Wtedy odblokujemy mnożnik i nasza ewentualna wygrana zdecydowanie się powiększy.

lvbet

TOTALbet podwaja nawet do 5000 złotych

Bukmacher TOTALbet reklamuje swój bonus jako najwyższy na rynku. Nic dziwnego, nigdzie indziej nie pojawia się kwota choćby zbliżona do 5000 złotych. TOTALbet oferuje graczom podwojenie tej kwoty. Mało tego, wypłacać pieniądze z konta bukmacherskiego można już po jednym obrocie. Co prawda tylko część bonusu, ale to znaczne ułatwienie.

W TOTALbet mamy możliwość wyboru, jak chcemy obracać naszym bonusem. Możemy wybrać opcję 5×3, czyli pięć kuponów z trzema zdarzeniami lub 4×4, cztery kupony po cztery zdarzenia na każdym. Zależnie od wyboru możemy uwolnić 20% lub 25% kwoty bonusu przy jednym udanym obrocie. Jeśli zdecydujemy się na opcję z czterema kuponami, jeden pomyślny obrót uwolni 1250 złotych. Jeśli cztery razy uda się trafnie wytypować zdarzenia, bonus będzie nasz.

totalbet

SuperBet oferuje 600 złotych na start

Bukmacher SuperBet jest stosunkowo nowym podmiotem na rynku online w polskiej branży bukmacherskiej. Jednak doświadczenie wyniesione z rynków zagranicznych pozwala rywalizować mu w Polsce. SuperBet zadbał o trzyskładnikowy bonus od depozytu, który ułatwi nowym graczom poruszanie się w świecie zakładów. Nagradzane bonusem są trzy pierwsze wpłaty, jednak każda jest rozliczana nieco inaczej.

Pierwsza wpłata do bonus 100% do maksymalnie 300 złotych. Przy drugiej ta kwota wynosi już 200 złotych, a trzecia tylko 100 złotych. W sumie daje to bonus 600 złotych na start, więc jest za co grać na początek. Żeby móc wypłacić otrzymane pieniądze, należy spełnić następujące warunki. Gracz musi obrócić środkami czterokrotnie. Kupony, które zagra muszą zawierać minimum dwa zdarzenia, których kursy będą co najmniej równe 1.30. Kurs akumulowany musi osiągnąć co najmniej 1.80, a gracz ma siedem dni na spełnienie powyższych warunków.

superbet

Totolotek, czyli 500+ dla graczy

Jeden z najdłużej działających bukmacherów w Polsce również ma w swojej ofercie startowej bonus od depozytu. Nie jest on skomplikowany i prezentuje się całkiem solidnie. Typerzy mogą liczyć na 100% bonusu od wpłaty do kwoty 500 złotych. Pierwszy depozyt należy uiścić na konto w terminie do 14 dni od daty rejestracji w Totolotku. Następnie gracz musi obrócić zarówno kwotą otrzymanego bonusu, jak i kwotą którą wpłacił. To oznacza, że jeśli wpłaciliśmy 500 złotych, obracamy tym i jeszcze bonusem, czyli razem 1000 złotych.

Totolotek wymaga trzykrotnego obrotu, czyli łącznie zakładów na sumę 3000 złotych. Jakie warunki muszą spełniać kwalifikujące się kupony? Powinny zawierać minimum trzy zdarzenia, a każde z nich musi mieć kurs co najmniej 1.35. Są to przyzwoite warunki, jednak są też gorsze strony bonusu. Gracz ma tylko 30 dni na dokonanie obrotu, a stawka pojedynczego kuponu nie może przekraczać kwoty pierwszej wpłaty. Jak widać są pozytywy i negatywy.

totolotek

NobleBET aż 1650 złotych do zgarnięcia

W NobleBET bonus powitalny składa się z trzech elementów, a bukmacher nagradza trzy pierwsze wpłaty graczy. Jeśli zdecydujemy się otrzymać bonus od depozytu, musimy najpierw zaznaczyć odpowiednią opcję. Następnie wpłacić 800 złotych i dać sobie szansę na zgarnięcie takiej kwoty z bonusu. Po dokonaniu pierwszego depozytu na naszym koncie pojawi się dodatkowo 5% wpłaty, jednak uwaga – z mnożnikiem x20. To znaczy, że jeśli spełnimy odpowiednie warunki, wygrane z kuponów zostaną pomnożone 20 razy! W przypadku pierwszej wpłaty NOBLEbet oferuje 100% do 800 złotych.

Przy drugim depozycie jest to już tylko 50%, więc jeśli chcemy otrzymać tyle co za pierwszym razem, musimy wpłacić 1600 złotych. Trzeci depozyt jest dodatkiem na Sporty Wirtualne. NOBLEbet da nam dodatkowe 50 złotych jeśli tyle wpłacimy przy trzecim depozycie. Jakie są warunki, które należy spełnić, by pomnożyć swój bonus? Kupon z minimum dwoma zdarzeniami, który będzie mieć kurs co najmniej 3.00. Do tego pojedyncze zdarzenie nie może mieć mniejszego kursu niż 1.30. Wydaje się to na pierwszy rzut oka skomplikowane, ale wcale takie nie jest.

noblebet

Bukmacherzy bez bonusu od depozytu

Nie każdy bukmacher oferuje swoim graczom bonus za wpłatę. Wolą skupić się na innego rodzaju promocjach jak na przykład Cashback. Tu możemy wymienić takich bukmacherów jak Betclic, PZBuk oraz Etoto. Ci bukmacherzy nie przyznają bonusów od wpłat, więc nie zostali wymienieni powyżej. Próbują nieco innej strategii zachęcenia nowych graczy do założenia konta i póki co chyba im się to udaje, bo wciąż aktywnie działają w tworzeniu polskiego rynku bukmacherskiego.

Warto w powyższych przypadkach zorientować się czy występują tzw. freebety czyli bonusy bez depozytu.