28.08.2020

Kategoria: Bez kategorii

Janek Kowalski

Janek Kowalski

Rejestracja w STS

Bukmacher STS należy do grona najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Przez cały okres swojej działalności nie zwalniał tempa rozwoju. Z roku na rok przybywa mu nowych klientów. Jeśli również zastanawiasz się nad rozpoczęciem obstawiania zakładów bukmacherskich, nie zwlekaj i zarejestruj się w STS.

STS rejestracja – dwa etapy

Rejestracja STS jest bardzo krótka, nie powinna zająć więcej niż 2-3 minutki. Założenie konta bukmacherskiego w serwisie STS również jest darmowe. Jeśli nie jesteś pewien, jak zakłada się konto gracza u bukmachera, postępuj zgodnie z niżej wymienionymi punktami: 

  1. Wejdź na stronę www bukmachera STS, 
  2. Kliknij w pomarańczowy przycisk „ZAŁÓŻ KONTO”, 3. Powinien wyświetlić Ci się formularz rejestracyjny STS. Formularz składa się z dwóch części. 
  • Etap 1 – Dane do konta STS

Uzupełnij wymagane pola adresem e-mail, hasłem oraz numerem telefonu. Pod spodem jest jeszcze jedno pole, przeznaczone do tego, aby wpisać w nim dedykowany kod promocyjny. W dalszej części tekstu wyjaśnimy, co wpisać w polu kod promocyjny i jak zgarnąć wyższy bonus na start dla nowych graczy. Pamiętaj, że zanim naciśniesz przycisk “DALEJ”, musisz zaznaczyć wymagane zgody. 

rejestracja w sts i kod promo
  • Etap 2 – Dane osobowe

W drugiej i jednocześnie ostatniej części formularza rejestracyjnego gracz musi podać swoje dane osobowe: imię i nazwisko, narodowość oraz numer PESEL. Upewnij się, że wszystkie pola uzupełniłeś poprawnie, bo w przeciwnym razie bukmacher nie utworzy Ci konta. Wypełniony kwestionariusz potwierdzamy kodem SMS.

rejestracja w sts zgoda na odbiór bonusu

Szybka rejestracja bez dowodu STS

Wielu graczy niechętnie podaje swoje dane osobowe zakładom bukmacherskim. Nic w tym dziwnego. Dobrze jest móc przetestować usługi danego bukmachera zanim przekaże mu się wszystkie informacja na swój temat. STS daje taką możliwość, czego pewnie się domyśliłeś po tym, że jego rejestracja nie zawiera punktu z przesłaniem zdjęcia lub skanu dowodu osobistego oraz numeru konta bankowego. Bukmacher STS umożliwia rejestrację konta tymczasowego. Weryfikację konta można ukończyć w każdej chwili, zamieniając konto tymczasowe w stałe.

Konto tymczasowe a wypłata środków

Konto tymczasowe, jak sama nazwa wskazuje, pozwala nam korzystać z serwisu bukmacherskiego STS przez pewien okres czasu. Gracz może oczywiście obstawiać zakłady i wpłacać depozyty, ale taka postać konta ma szereg ograniczeń. Najważniejszym z nich jest wypłata środków z konta bukmacherskiego. Jeśli będziesz chciał wypłacić wygrane przez siebie pieniądze, będziesz zobligowany do tego, aby przesłać skan lub wyraźne zdjęcie dokumentu tożsamości oraz przejść przez proces weryfikacji gracza. 

Rejestracja z kodem promocyjnym STS

Śpieszymy z wyjaśnieniem, czym jest kod promocyjnym STS, z którym spotkasz się, rejestrując konto u bukmachera STS. Każdy bukmacher oferuje specjalną ofertę na start dla swoich graczy. Zazwyczaj bonus na start odblokowuje się w momencie rejestracji nowego konta. Dedykowany i unikalny kod promocyjny STS odblokowuje wyższą wartość bonusu powitalnego, dzięki czemu nowy gracz w STS-ie wygrywa więcej pieniędzy. Jak widzisz, nie warto zostawiać pola wyznaczonego na kod promocyjny pustego. Aby otrzymać maksimum korzyści, wpisz kod STS o treści “PREZENTSTS”. Przed zakończeniem rejestracji upewnij się, że poprawnie podałeś kod promocyjny. To jedyna okazja, żeby uzyskać dostęp do oferty VIP.

Rejestracja STS – jakie warunki trzeba spełnić by założyć konto? 

Aby utworzyć konto bukmacherskie trzeba być osobą pełnoletnią. Bukmacher STS prowadzi swoją działalność legalnie, tzn. posiada ważną licencję na urządzanie zakładów wzajemnych, wydaną przez Ministerstwo Finansów RP. Aby otrzymać taką licencję, STS musiał spełnić wiele wymogów. Jest zobowiązany do prowadzenia swojej działalności zgodnie z prawem polskim, musi więc postępować zgodnie z obowiązującą ustawą hazardową. Osoby przed ukończeniem 18 roku życia nie mogą obstawiać zakładów bukmacherskich. Ta zasada ma na celu ochronę osób niepełnoletnich przez niebezpiecznymi skutkami hazardu.