28.08.2020

Kategoria: Bez kategorii

Janek Kowalski

Janek Kowalski

Totolotek – rejestracja. Jak założyć konto u bukmachera Totolotek?

Totolotek to jedna z najbardziej uznanych firm działających na rynku. Bukmacher otworzył swoją działalność w 1993 i od tego czasu zdobywa coraz liczniejsze grono fanów. Niedawno Totolotek przeszedł rebranding, jego strona internetowa również została odświeżona, dlatego postanowiliśmy przypomnieć, w jaki sposób można zarejestrować swoje konto w serwisie Totolotek. 

Jak utworzyć konto tymczasowe w Totolotek? 

Sam proces rejestracji jest bardzo prosty. Wystarczy postępować z instrukcją, którą podamy poniżej, aby przejść przez niego bez problemu. W tym miejscu należy wspomnieć, że Totolotek poszedł w ślady swoich konkurentów i udostępnia możliwość założenia konta tymczasowego. Czym jest konto tymczasowe? Konto tymczasowe to konto, które założyliśmy w drodze szybkiej rejestracji bez dowodu. Taki rodzaj konta jest więc niezweryfikowany. Aby je stworzyć, podajemy tylko podstawowe dane na swój temat. W przypadku Totolotka są to imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i PESEL. 

Rejestracja w Totolotek – etapy 

 1. Wejdź na stronę Totolotka www.totolotek.pl
 2. Naciśnij żółty przycisk z napisem “Zarejestruj się”
 3. Poczekaj, aż pojawi się na Twoim ekranie formularz rejestracyjny 
rejestracja w totolotku
 1. Uzupełnij wymagane dane: kraj, datę urodzenia, e-mail, adres domowy, płeć, narodowość, numer telefonu i PESEL. Wymyśl również unikalne hasło i wpisz je w dwóch polach. 
 2. W polu “Bonus” wybierz z rozwijanej listy odpowiedź “TAK, chcę bonus powitalny!”
 3. Zaznacz, że masz ukończone 18 lat i akceptujesz warunki regulaminu. 

Jak przekształcić konto tymczasowe w konto stałe?

Szybka rejestracja bez dowodu pozwala nam na obstawianie zakładów zaledwie w kilka minut. Nie musimy przechodzić pełnej weryfikacji. Taki rodzaj konta ma jednak kilka podstawowych wad. Użytkownicy nie mogą wypłacić swoich wygranych dopóki nie przejdą pełnej weryfikacji. Ponadto, niektóre bonusy dla nowych użytkowników mogą nie zostać odblokowane podczas obstawiania z konta tymczasowego. Chcąc zrobić z konta tymczasowego konto standardowe wystarczy:

 1. Zalogować się w serwisie Totolotek,
 2. Przejść do zakładki „Moje Konto” 
 3. Podać numer i serię dokumentu tożsamości (np. dowodu osobistego), podać numer konta bankowego
 4. Przesłać skany lub zdjęcia dokumentu tożsamości.

Bonus powitalny. Rejestracja z kodem promocyjnym Totolotek 

Każdy bukmacher udostępnia swoim klientom bonus powitalny. Promocje i bonusy to rzeczy, którymi bukmacher próbuje zwabić do siebie nowych użytkowników. Bonus powitalny działa tylko jeden raz. Aby go odebrać, musimy zaznaczyć odpowiednią zgodę podczas rejestracji. Na pewno natknąłeś się w internecie na pojęcie “kod promocyjny Totolotek”. Co to takiego? Dedykowany kod promocyjny dla serwisu Totolotek zwiększa wartość bonusu powitalnego. Kiedy wpiszemy go w wyznaczonym polu, otrzymamy lepszą ofertę promocyjną na start.

Gdzie wpisać kod promocyjny Totolotek? 

 1. Przejdź do wpłaty, klikając żółty przycisk „Wpłata” na górze strony
 2. Na pierwszym etapie „Rodzaj płatności” zjedź w dół strony i znajdź w sekcji „Inne” pozycję „bonus.card / Kod Bonusowy” 
 3. Kliknij w bonus.card / Kod Bonusowy
konto tymczasowe w totolotku
4. Wprowadź kod promocyjny o treści PREZENT w wyznaczonym polu 

5. Kliknij przycisk “Kontynuuj”

konto tymczasowe w totolotku - jak przekształcić konto tymczasowe w normalne

6. Przejdź do sekcji “Zatwierdź”.

Dlaczego powinieneś zarejestrować konto w Totolotku? 

Przede wszystkim na uznanie zasługuje fakt, że przez tyle lat swojej działalności Totolotek utrzymuje wysoki poziom swoich usług. W ostatnich latach próbuje unowocześniać swoje usługi, zachowując jednak tradycje zakładów wzajemnych. Bukmacher ten jest solidny i na pewno nie grozi mu zamknięcie. Ponadto, Totolotek oferuje swoim graczom liczne promocje, a także program lojalnościowy, gdzie zbiera się punkty, a następnie wymienia je na atrakcyjne nagrody.