28.08.2020

Kategoria: rejestracja

Janek Kowalski

Janek Kowalski

Rejestracja w LV BET. Jak przejść przez weryfikację u bukmachera?

LV BET to stosunkowo młody bukmacher. Swoją działalność rozpoczął w 2016 roku. Można więc powiedzieć, że szybko udało mu się zdobyć ogromne zainteresowanie klientów. Tym samym stał się jednym z topowych polskich bukmacherów. Jak przebiega rejestracja w LV BET? Przekonajmy się.

LV BET rejestracja

Rejestracja w LV BET jest bardzo przejrzysta i łatwa. Naprawdę ciężko jest popełnić błąd. Pomimo to, warto przeczytać, jak zarejestrować się w LV BET, żeby nie zapomnieć chociażby o wpisaniu kodu promocyjnego, dzięki któremu odbierzemy vip bonus!

Jak otworzyć konto w LV BET?

  1. Wejdź na stronę internetową bukmachera.
  2. Kliknij żółty przycisk „REJESTRACJA” w prawym, górnym rogu. 
  3. Jesteśmy przenoszeni do formularza rejestracyjnego.
  4. Wypełnij wymagane pola następującymi danymi: imię, nazwisko, narodowość, PESEL. Klikamy przycisk „NASTĘPNY”. 
  5. Utwórz login, podaj adres email, na który przyjdzie link aktywacyjny, wymyśl hasło do logowania na swoje konto gracza. Uzupełnij numer telefonu. Bukmacher LV BET umożliwia na tym etapie wpisania kodu promocyjnego o treści “PREZENT”, który daje dostęp do lepszego bonusu na start. Pamiętaj, żeby poprawnie wpisać kod! 
  6. Następnie, potwierdź, że masz ukończone 18 lat, zapoznałeś się z regulaminem, a podane przez Ciebie dane są prawidłowe. Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych. 
  7. Kliknij „ZAKOŃCZ” i gotowe. 

Na podanego w kwestionariuszu rejestracyjnym e-maila przyjdzie wiadomość, w której trzeba potwierdzić chęć założenia konta gracza u bukmachera, klikając w otrzymany link. Po aktywowaniu konta można rozpocząć obstawianie.

Konto tymczasowe w LV BET, czyli szybka rejestracja bez dowodu

LV BET należy do grona legalnych bukmacherów, którzy umożliwiają graczom założenie konta bez dowodu. Dzięki temu typerzy mogą przetestować usługi bukmachera, zanim podadzą wszystkie swoje dane. Od kiedy możliwe jest założenie konta tymczasowego, nie musisz tracić czasu na weryfikację danych oraz przesyłanie skanów dowodu osobistego. Doprecyzowując, zakładając konto tymczasowe, bukmacher LV BET wymaga podania imienia, nazwiska, PESEL, adresu e-mail oraz numeru telefonu komórkowego.

LV BET bonus powitalny 

W przypadku bukmachera LV BET bonus powitalny nie jest oczywisty, ale wystarczy chwila, aby połapać się, na czym polega. Jego wysokość zależy od depozytu gracza. Gracz dostaje jeden procent od wpłaconego depozytu. W LVBET Bonus za rejestrację obowiązuje w przypadku wpłaty między 50 PLN a 1000 PLN. Maksymalnie można więc dostać kod bonusowy, który wyniesie 10 PLN. Gracz ma możliwość zawarcia kuponu z mnożnikiem kursu x100. Druga wpłata musi zawierać się w przedziale od 50 do 500 PLN. Warunki przyznania mnożnika są podobne, z tą różnicą, że mnożnik wynosi 50.

Są jednak gracze, którzy nie chcą wpłacać tak wysokiego depozytu. Dla nich również LV BET ma specjalną promocję. Klienci, którzy zapłacą mniej niż 50 PLN, mogą napisać wiadomość e-mail do bukmachera i poprosić o przyznanie mnożnika 10 swojego zakładu w ramach bonusu powitalnego.

Otwarcie konta w LV BET – podsumowanie

Jak widzimy, rejestracja u bukmachera LV BET przebiega całkowicie bezproblemowo. Nic nas nie zaskakuje, wszystko jest proste i klarowne. Mamy nadzieję, że dzięki rozpisanych przez nas etapach rejestracji, procedura stanie się jeszcze prostsza. Pamiętaj, że wpisanie kodu promocyjnego to jedyna okazja, aby odebrać bonus w tak korzystnej formie. A my ze swojej strony życzymy – skutecznego obstawiania!