16.09.2020

Kategoria: bonusy bukmacherskie

Janek Kowalski

Janek Kowalski

Freebety bez depozytu, czyli darmowe zakłady bukmacherskie [2021].

Bonusy bez depozytu to najbardziej pożądany przez graczy rodzaj promocji bukmacherskich. Darmowe bonusy dają możliwość uzyskania wygranej bez ryzyka utraty swoich środków. Sprawdziliśmy, jakie zakłady bukmacherskie mają w swojej ofercie darmowe freebety. 

Co to jest freebet? Jak działa bonus bez depozytu? 

Freebet to inaczej darmowy zakład lub bonus bez depozytu. W internecie można natknąć się na wiele określeń freebetu, dlatego warto sobie uświadomić, że one wszystkie odnoszą się do jednego rodzaju promocji bukmacherskiej. Freebet daje możliwość postawienia pierwszego zakładu za środki otrzymane w prezencie od bukmachera. Bonus bez depozytu nie wymaga wpłacenia żadnego depozytu na konto bukmacherskie, by postawić kupon. Można powiedzieć, że gracz stawia za pieniądze bukmachera, co czyni freebety tak cenionym i pożądanych rodzajem bonusów. Przeciwieństwem freebetów są bonusy od depozytu.

Bonus bez depozytu na start, czyli bonus rejestracyjny 

Na pewno zauważyłeś, że wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce organizują promocję na start dla swoich nowych klientów. Bonus powitalny często składa się z więcej niż jednej promocji bukmacherskich. Bywa, że wśród nich występuje właśnie freebet. Gracz nie ma obowiązku skorzystania z wszystkich otrzymanych promocji. Warto jednak wiedzieć, jak odebrać bonus powitalny, który zapewnia dostęp do freebet. 

Aby odebrać freebet, który występuje w ramach bonusu powitalnego, trzeba zarejestrować się u bukmachera. Proces rejestracyjny zajmuje zazwyczaj kilka minut i jest bardzo prosty. Wypełniając kwestionariusz rejestracyjny, warto wypełnić pole na kod promocyjny bukmachera, który maksymalizuje wartość całkowitą promocji. Podczas weryfikacji należy jeszcze zaznaczyć zgodę na to, że chcemy otrzymać bonus na start dla nowych klientów i gotowe.

Jeśli nie udało Ci się skorzystać z bonusu powitalnego u danego bukmachera, to nic straconego. Bukmacherzy dbają także o swoich stałych klientów. Organizowane są także czasowe promocje, kiedy gracze mogą odebrać dodatkowe, atrakcyjne bonusy. 

Jak obrócić bonus bez depozytu?

Bonusy dla graczy są rodzajem zachęty do korzystania z usług bukmachera. Oczywiście można dzięki nim wiele zyskać, jednak należy pamiętać, że każda promocja ma swoje warunki. Regulamin bonusu bez depozytu zazwyczaj zawiera informacje o wymaganym obrocie. Co to oznacza w praktyce? Zanim gracz wypłaci bonus na swój rachunek bankowy, musi wykonać wymaganą liczbę obrotu. Najprostszymi warunkami promocji jest jednokrotny obrót. Im większa wymagana ilość obrotu, tym większe ryzyko, że przegramy któryś z kuponów i nic nam nie zostanie z otrzymanej promocji. Bukmacher może sprecyzować również kurs minimalny poszczególnych zdarzeń na kuponie lub kurs minimalny łączny zakładów postawionych za środki z freebetu. Bywa, że bukmacher określa, na co można przeznaczyć bonus (zakłady systemowe lub na sporty wirtualne.

Freebet bez depozytu – oferty legalnych bukmacherów

Bonusy bez depozytu dają możliwość wygranej bez ryzykowania własnych środków. Z tego względu bukmacherzy nieczęsto uwzględniają je w swoich ofertach. Sprawdziliśmy, którzy legalni bukmacherzy udostępniają darmowe freebety. 

Totalbet – darmowy freebet 

Bukmacher Totalbet ma wyjątkowo złożoną promocję na start. Bonus bez depozytów składa się z kilku części. Aby otrzymać maksymalny freebet, gracz musi spełniać kolejno wymienione zadania. Po rejestracji w Totalbet na konto gracza wpływa automatycznie pierwsze 20 PLN, 5 PLN gracz wygrywa po akceptacji zgód marketingowych podczas rejestracji, kolejne 5 PLN gracz otrzymuje za złożenie pierwszego depozytu, następne 5 PLN za pierwszy zakład z salda głównego i jeszcze dodatkowe 5 PLN za postawienie zakładu na sporty wirtualne. 

W standardowej ofercie gracz Totalbet może wygrać 40 zł. Wpisując dedykowany kod promocyjny o treści „PREZENT”, gracz ma dostęp do maksymalnej wartości bonusu, czyli otrzymuje 50 zł. 

Kwoty zebranego Freebetu widoczne są w zakładce Moje Konto po zalogowaniu do Konta stałego i nie są wliczone do salda głównego. Aby wykorzystać wartość freebet, należy utworzyć propozycję zakładu oraz zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą Bonus FREEBET. Jest to równoznaczne z tym, że chce się skorzystać z otrzymanego freebetu. 

Bonus można wykorzystać na zawarcie jednego dowolnego zakładu SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych) za jednorazową stawkę 20 zł lub 5 zł z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00. Wygrane doliczane są do Konta stałego, dzięki czemu typer może grać dalej lub wypłacić środki. 

darmowy freebet w totalbet

STS – bonus 25 zł na start

Czołowy bukmacher STS przygotował dla swoich graczy freebet o wartości 25 zł, który można wykorzystać na swój pierwszy zakład. Freebet w STS wchodzi w skład promocji powitalnej dla nowych graczy bukmachera, aby go odebrać, trzeba wpisać podczas rejestracji kod promocyjny STS o treści „PREZENT”. 

25 złotych freebetu zostaje ulokowane na koncie bonusowym. Aby przenieść środki z konta bonusowego na konto depozytowe, gracz musi wykonać 3-krotny obrót bonusem. Znaczy to, że otrzymując 25 zł freebetu, powinieneś dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 zł (trzykrotność otrzymanego bonusu). Do obrotu zaliczają się jedynie stawki z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Warunki obrotu bonusem są dość rygorystyczne, dlatego nie wszyscy gracze sobie z nimi poradzą. 

bonus 25 zł bez depozytu od sts

Totolotek – 25 zł na start i 49 zł w aplikacji

Totolotek oferuje dwa freebety. Pierwszy, w wysokości 25 zł, można odebrać w ramach bonusu powitalnego. Aby go otrzymać, należy podać kod promocyjny o treści „PREZENT” podczas wypełniania kwestionariusza rejestracyjnego w Totolotek. Bukmacher ma bardzo uczciwe warunki obrotu, wymaga dwukrotnego obrotu o kursie minimalnych w wysokości 2.0. 

Totolotek

Drugi freebet gracz może odebrać poprzez pobranie aplikacji bukmacherskiej Totolotek. Wystarczy dokonać w aplikacji wpłaty minimalnej w wysokości 20 PLN, by otrzymać dodatkowe 100% bonusu do 49 PLN.  

eWinner – darmowe bonusy

Bukmacher eWinner słynie z organizowania czasowych promocji oraz wspierania polskiego sportu. Obecnie bukmacher eWinner oferuje kilka różnych rodzajów promocji bez depozytu. 

Poniedziałkowy freebet 25 zł 

Bukmacher eWinner daje szansę na obstawianie e-sportu w każdy poniedziałek. Aby odebrać freebet o wartości 25 zł, trzeba postawić kupon złożony z minimum dwóch zdarzeń z łącznym kursem 2.20 za środki z konta głównego. Spełniając warunki, freebet zostanie przyznany automatycznie. 

Freebet dla fanów tenisa

Bukmacher eWinner zorganizował coś również dla fanów tenisa ziemnego. Obstawiając rozgrywki tenisa ziemnego za minimum 500 PLN z konta głównego, gracz otrzyma freebet o wartości 25 zł. Nie ma żadnych wymagań dotyczących liczby zdarzeń czy minimalnego kursu na kuponie. Akcja trwa co tydzień, od poniedziałku do niedzieli. 

25 zł freebetu – eWinner stawia na żużel

Obstawiając mecze żużlowe od piątku do niedzieli, gracze mają szansę na dodatkowy freebet. Wystarczy  dodać na kupon co najmniej dwa wydarzenia żużlowe z oferty przedmeczowej z łącznym kursem minimalnym 2.50. Za otrzymaną kwotę można obstawić dowolne zakłady na żywo, których min. kurs łączny wynosi 1.50. Freebet jest aktywny do wykorzystania przez 48 godzin liczone od momentu jego otrzymania.

ewinner bez depozytu

Fortuna – freebet 20 zł 

Rejestrując się w serwisie bukmacherskim Fortuna z kodem promocyjnym o treści “PREZENT”, można odebrać atrakcyjny bonus powitalny. W ramach promocji na start gracz otrzymuje możliwość odbioru 20 zł bez depozytu. Jak to działa w praktyce? Rejestrując się z kodem promocyjnym, Fortuna daje 2800 punktów w ramach programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. Przyznane punkty można wykorzystać w różny sposób. Punkty w FKP wystarczą do odbioru bonusu freebet o wartości 20 zł w e-shop bukmachera Fortuna.   

fortuna freebetu

LV BET – bonus bez depozytu 20 zł 

LV BET ma trzy różne oferty freebetu. Pierwszy z nich przyznawany jest zaraz po pełnej rejestracji konta, drugi kibicom, którzy posiadają karnety na mecze określonych zespołów i trzeci dla fanów sportów wirtualnych. 

20 PLN na start 

Aby odebrać bonus bez depozytu od LV BET, należy zarejestrować konto bukmacherskie w serwisie LV BET. Po pomyślnym zakończeniu szybkiej rejestracji, gracz musi przejść do „Pełnej rejestracji” i zaznaczyć „Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”. Gracz otrzyma darmowe 20 zł na zawieranie zakładów bukmacherskich zakończeniu pełnej weryfikacji tożsamości. Bonus będzie aktywny 30 dni od momentu dodania do konta gracza. Regulamin promocji LV BET bardzo konkretnie określa zasady postępowania z otrzymanym freebetem. Bonus z mnożnikiem można wykorzystać po aktywacji na kuponie tylko w przypadku obstawiania zakładów kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25. Kiedy gracz zechce wypłacić pieniądze z wygranej uzyskanej z mnożnikiem x20, to konieczne będzie wykonanie 2-krotnego obrotu po kursie minimalnym 2.0. Regulamin promocji znajdujący się na oficjalnej stronie bukmachera LV BET dokładnie opisuje warunki, jakie muszą być spełnione do wypłaty bonusu, zapraszamy do zapoznania się z nim. 

lv bet bukmacher bez depozytu

Freebet za karnet 

LV Bet przyznaje także bonus bez depozytu w wysokości 50 zł kibicom posiadającym karnet na mecze Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Wisły Płock, Piasta Gliwice, Zagłębia Sosnowiec, Stali Mielec i Wisły Kraków. Warunki obrotu w tym wypadku są dość restrykcyjne. Gracz zobowiązany jest do 4-krotnego obrotu kwotą bonusową po minimalnym kursie 1.75. 

Darmowe 20 zł na sporty wirtualne

Gracze, którzy od poniedziałku do niedzieli będą obstawiać zakłady z oferty sportów wirtualnych oraz wykonają obrót minimum 100 PLN, zdobędą bonus freebet 20 PLN w poniedziałek następnego tygodnia. Przyznany bonus podlega aż 5-krotnemu wymogowi obrotu, oczywiście tylko w ofercie sportów wirtualnych.

BetX – darmowy kupon 30 zł

Bukmacher BetX jest „świeżakiem” na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Jednak również BetX postanowił zaoferować swoim klientom darmowy freebet. W BetX można zatem otrzymać bonus o wartości 30 zł! Wystarczy jedynie zweryfikować konto w serwisie bukmachera, by na naszym koncie pojawił się ważny bonus. Jest on ważny tylko 7 dni, więc nie warto zwlekać z jego wykorzystaniem. Aby skorzystać z środków bonusowych, musisz dodać swój typ do kuponu i wybrać płatność Darmowym Kuponem.

forBET – freebet dla jubilatów

forBET dba o swoich stałych klientów, oferując im urodzinowy bonus 20 zł. Przysługuje on wszystkim graczom, którzy w okresie 3 ostatnich miesięcy wpłacili minimum 100 złotych depozytu i dokonali przynajmniej jednokrotnego obrotu. forBET wymaga dwukrotnego obrotu bonusem po kursie łącznym minimalnym 2.0. Kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO powinien wynosić 1.20

forbet freebet na urodziny

Już niedługo na polski rynek bukmacherski wkroczy bukmacher Fuksiarz. Poinformujemy Was o tym, czy Fuksiarz oferta powitalna zawierać będzie bonus bez depozytu.

Najwyższy bonus bez depozytu 

Bonusy bez depozytu rozdawane są przez bukmacherów bardzo ostrożnie. Zazwyczaj obarczone są trudnymi, niemal niemożliwymi do spełnienia warunkami obrotu. Bukmacherzy zazwyczaj wykorzystują freebety, by zachęcić graczy do określonej czynności, np. do rejestracji konta w ich serwisie (wówczas freebet wchodzi w skład oferty powitalnej) lub pobrania aplikacji bukmacherskiej na telefon. Obecnie najwyższym freebetem jest bonus od Totolotka, który można odebrać w jego aplikacji mobilnej. 

Bonusy do odbioru w aplikacji bukmacherskiej

Bukmacherzy organizują dla swoich klientów różnego rodzaju promocje. Zdarzają się także bonusy bez depozytu, które można odebrać tylko poprzez aplikację mobilną bukmachera. Bukmacherzy chcą w ten sposób zachęcić graczy do pobierania i korzystania z ich aplikacji bukmacherskiej. Promocje bukmacherskie w aplikacjach mobilnych mają zazwyczaj charakter czasowy. Na tę chwilę bonus mobilny można odebrać w apce Totolotka i Noblebet. Pamiętajmy jednak, że wszystkie dostępne bonusy bukmacherskie można odebrać zarówno na stronie www bukmachera, jak i w jego aplikacji. 

Bukmacher bez depozytu 2021 – podsumowanie

Bonusy od depozytu są dostępne u siedmiu bukmacherów. Większość z nich wchodzi w skład promocji powitalnej, czyli specjalnego bonusu na start dla nowych klientów bukmachera. Aby go odebrać, należy znać dedykowany kod promocyjny, który następnie podaje się podczas rejestracji. Freebet to korzystny bonus, na którym nic się nie traci. Gracz może wykorzystać freebet, by spróbować swoich sił w bukmacherce lub postawić zakład, co do którego nie ma pewności. Przed przystąpieniem do gry warto przeczytać aktualny regulamin promocji, by być świadomym wymaganych warunków obrotu bonusu. Rynek zakładów bukmacherskich w ciągu ostatnich lat bardzo się rozwinął. Promocje bukmacherskie zachęcają graczy do rejestrowania kont w serwisach bukmacherskich. Korzystajmy więc z promocji i sprawdzajmy oferty różnych bukmacherów.