08.10.2020

Kategoria: rejestracja

Janek Kowalski

Janek Kowalski

Superbet rejestracja. Jak założyć konto w Superbet?

Bukmacher Superbet działa na polskim rynku od trzech lat. Swoją działalność prowadzi zarówno online, jak i stacjonarnie. Z początku Superbet przyjmował zakłady tylko w punktach naziemnych. Obecnie gracze mogą już rejestrować swoje konta na jego oficjalnej stronie www. 

Poniżej opisujemy, jak zarejestrować się w Superbet? Czy podczas procesu rejestracji można napotkać jakieś problemy? Czy założenie konta bukmacherskiego Superbet jest darmowe? 

Rejestracja u bukmachera Superbet 

Dla doświadczonych graczy nie będzie to zaskoczenie, że aby rozpocząć typowanie zakładów bukmacherskich, należy mieć zarejestrowane konto u jednego z operatorów. Rejestracja u bukmachera polega na wypełnieniu potrzebnych danych oraz ustawieniu hasła i nicku do konta. 

Szybka rejestracja bez dowodu 

Superbet należy do grona bardziej nowoczesnych bukmacherów, którzy wprowadzili u siebie możliwość założenia konta tymczasowego. Co to oznacza? Konto tymczasowe zakłada się na drodze szybkiej rejestracji bez weryfikacji. Nie wymaga się więc od gracza przesłania skanów dowodu potwierdzającego jego tożsamość. Posiadanie konta tymczasowego wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Superbet pozwala na obstawianie zakładów bez weryfikacji tylko przez 90 dni. Następnie konto może zostać zablokowane, jeśli nie ukończysz poprawnie procesu weryfikacji tożsamości. Aby wypłacić swoje wygrane na konto osobiste, trzeba być zweryfikowanym użytkownikiem. 

Jak założyć konto w Superbet? Instrukcja krok po kroku 

W celu utworzenia konta należy oczywiście wejść na stronę internetową Superbet. W prawym górnym rogu znajduje się przycisk „Rejestracja”. Klikając w niego, zostaniesz przekierowany do kwestionariusza rejestracyjnego. Jak sam widzisz, Superbet nie wymaga podania wielu danych. Należy podać: 

 • Imię
 • Nazwisko
 • E-mail
 • Nazwa użytkownika
 • Hasło
 • Narodowość
 • PESEL
 • Kraj zamieszkania

Przed zakończeniem rejestracji musisz dodatkowo potwierdzić znajomość regulaminu oraz oświadczyć, że jesteś pełnoletni.

Na podany przez Ciebie e-mail powinna przyjść wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Kliknij w odebrany link. Od teraz masz założone konto w Superbet.

kwestionariusz rejestracyjny w superbet

Superbet bonus powitalny 

Zawsze podczas rejestracji konta gracz otrzymuje bonus na start od swojego bukmachera. W ten sposób zakłady bukmacherskie starają się przyciągnąć do siebie jak największą grupę klientów. Jaki bonus powitalny oferuje bukmacher Superbet? Superbet nagradza aż trzy pierwsze wpłaty na konto. Łącznie można otrzymać aż 600 PLN za dokonane wpłaty.

Bonus od depozytu w Superbet 

Bonus od depozytu to jedna z najbardziej popularnych promocji, jaką możemy spotkać w zakładach bukmacherskich. Wartość bonusu uzależniona jest od wysokości wpłaty, jakiej dokona gracz na swoje konto. Pierwszy bonus od depozytu oferowany przez Superbet obejmuje 100% od pierwszej wpłaty. Maksymalna wartość bonusu Superbet to 300 PLN, a wymagany minimalny depozyt wynosi 20 zł. 

Bonus od drugiego depozytu

Wpłacając po raz drugi pieniądze na swoje konto gracza u bukmachera Superbet, dostaje się bonus 100% od wpłaconej kwoty. Maksymalna wartość bonusu to 200 PLN.

Trzeci bonus od depozytu

Zakłady bukmacherskie Superbet udostępniają również trzeci bonus od depozytu. Gracz wpłacając po raz trzeci pieniądze na swoje konto, otrzyma bonus od depozytu o wartości 100% do 100 PLN. 

Zasady obrotu bonusem 

Aby wypłacić otrzymane bonusy, gracz musi wykonać obrót zgodny z regulaminem promocji. Superbet mówi o swoim bonusie, że jest on łatwo wypłacalny. Sprawdziliśmy czy rzeczywiście taki jest. Warunki obrotu dla każdego z trzech bonusów od depozytu są takie same. Należy dokonać czterokrotnego obrotu na kuponach z min. 2 zdarzeniami o kursie łącznym 1.80. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30. Na dokonanie obrotu gracz ma 7 dni.

Kod promocyjny Superbet 

Duża część polskich bukmacherów oferuje dedykowany kod promocyjny, dzięki któremu wartość bonusu powitalnego wzrasta. Zwykle kod ten podaje się podczas rejestracji konta gracza. Jak sam mogłeś zauważyć, Superbet nie przewidział w swoim formularzu pola na kod bonusowy, co oznacza, że nie jest on wymagany. 

Rejestracja w aplikacji bukmacherskiej Superbet 

Bukmacher Superbet wypuścił dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne. Dostępna jest zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym Android, jak i iOS. Rejestracja w aplikacji mobilnej Superbet nie odbiega znacznie od procesu rejestracji na jego stronie internetowej. Po uruchomieniu aplikacji na telefonie należy: 

 1. Kliknąć przycisk “Rejestracja”.
 2. Wpisać nazwę użytkownika.
 3. Podać prawidłowy adres e-mail.
 4. Ustawić hasło. 
 5. Zaznaczyć informację, że ma się ukończone 18 lat. 
 6. Sprawdzić swoją skrzynkę e-mail oraz aktywować konto gracza, klikając w przesłany link aktywacyjny. 

Superbet – legalny bukmacher

Superbet to legalny bukmacher w Polsce. Posiada licencję Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.4.2017. Polskie prawo pozwala na udział w zakładach bukmacherskich osobom pełnoletnim. Superbet jest jednak znany od wielu lat. Firma została założona już w 2008 r. w Rumunii i od tego czasu jest jednym z głównych bukmacherów w tym kraju. W Polsce Superbet zakłady bukmacherskie organizuje od 2017 roku.