28.08.2020

Kategoria: rejestracja

Janek Kowalski

Janek Kowalski

Fortuna rejestracja – przewodnik po tym, jak zarejestrować konto w Fortunie

Fortuna od lat cieszy się popularnością wśród typerów. Przygotowaliśmy krótki poradnik, jak zarejestrować się u bukmachera Fortuna i jak założyć bezpłatne iKonto. Rejestrując się u bukmachera Fortuna, można zgarnąć ciekawe bonusy powitalne. Wykorzystanie dedykowanego kodu promocyjnego maksymalizuje wartość przyznanego bonusu. Do dzieła!

Fortuna – rejestracja bez dowodu 

W internecie często można natrafić na hasło „bukmacher bez dowodu”. Czy Fortuna również daje możliwość zarejestrowania konta bez podawania dowodu? Tak. Bukmacherem bez dowodu nazywamy tego, kto pozwala na utworzenie konta tymczasowego. Legalni bukmacherzy bez dowodu pozwalają szybko otworzyć konto bez podawania pełnych danych osobowych. Pamiętajmy jednak, że wciąż weryfikują naszą tożsamość.

Konto tymczasowe w eFortuna

Utworzenie konta tymczasowego zajmie nie więcej niż kilka minut. Korzystając z konta tymczasowego, będziesz mógł:

 • obstawiać zakłady do 5,000 PLN, 
 • dokonywać wpłat,
 • obstawiać na żywo,
 • uzyskać pomoc od działu Supportu,
 • korzystać z dostępnych promocji. 

To, co odróżnia konto tymczasowe od stałego, jest brak możliwości wypłacania środków z konta. Aby dokonać wypłaty, musisz przejść proces pełnej rejestracji i nadesłać skan dokumentu tożsamości. Fortuna ma pewne ograniczenia czasowe, przez co konto tymczasowe jest ważne przez 28 dni od dnia założenia.

Jak założyć konto na Fortuna?

Aby założyć konto u bukmachera Fortuna musisz wypełnić formularz rejestracyjny, a następnie przejść proces weryfikacji. Postępuj według poniższych kroków. 

 1. Wejdź na stronę internetową Fortuna i znajdź zakładkę Rejestracja. 
 2. Wypełnij formularz na pierwszej stronie rejestracji (należy podać swój pseudonim, adres e-mail, hasło, imię i nazwisko, datę urodzenia, PESEL, a także kod promocyjny Fortuna).
 3. Określ swoje źródło dochodu, wybierz z listy. 
 4. Zaznacz wymagane zgody. Potwierdź, że jesteś pełnoletni i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wyraź również zgodę na odebranie aktualnych bonusów od Fortuna.
 5. Kliknij “ZAREJESTRUJ”.

Po wypełnieniu kwestionariusza rejestracyjnego powinieneś otrzymać link aktywacyjny na podany przez siebie adres e-mail. Po kliknięciu w link aktywacyjny możesz zacząć obstawianie zakładów w serwisie Fortuna. 

rejestracja z kodem promocyjnym Fortuna

Fortuna kod promocyjny 

Kod promocyjny Fortuna umożliwia odebranie specjalnego bonusu. Jest to bonus, który ma lepsze warunki niż zwykły bonus powitalny, przysługujący wszystkim graczom. W przypadku Fortuny mamy dostęp do każdego z wymienionych wyżej bonusów:

 • Zakład bez ryzyka do 210 PLN
 • Bonus od depozytu do 2000 PLN
 • Darmowy zakład 20 PLN

Co oznacza, że wartość całkowita bonusu powitalnego wynosi aż 2230 PLN! Aby odebrać bonus, wystarczy wpisać w pole kod promocyjny fortuna – PREZENT210. To dedykowany kod, który pochodzi ze strony bukmacher-legalny.pl. 

Fortuna rejestracja PIN – co to jest?

Podczas rejestracji konta w serwisie Fortuna możesz zwrócić uwagę na pole do podania numer PIN. Jeśli jesteś początkującym typerem być może nie wiesz, czym w zasadzie jest kod PIN. Jest to ciąg cyfr (od 4 do 8), który umożliwia identyfikację typera w punkcie naziemnym. Pole z kodem PIN jest obowiązkowe do uzupełniania. Wygeneruj łatwy kod do zapamiętania lub zapisz go w bezpiecznym miejscu.

Rejestracja w Fortuna – podsumowanie 

Pamiętaj, że jeżeli nie jesteś pewien, czy zostaniesz na stałe u bukmachera Fortuna, przysługuje Ci możliwość założenia konta tymczasowego. Chcąc skorzystać z szybkiej rejestracji, musisz jedynie podać podstawowe informacje o sobie. Już po kilku minutach będziesz właścicielem konta tymczasowego, które następnie będziesz mógł przekształcić w konto stałe, docelowe. Jeśli w ciągu 28 dni nie aktywujesz pełnego konta, stracisz możliwość dalszego obstawiania zakładów. Pod tym względem lepiej prezentuje się chociażby rejestracja w Fuksiarz.pl, gdzie możemy do woli obstawiać na koncie tymczasowym.

Podczas rejestracji nie zapomnij odebrać bonusu powitalnego. Poprzez podanie dedykowanego kodu promocyjnego Fortuna podczas rejestracji konta wartość bonusu się zwiększy.