28.08.2020

Kategoria: Bez kategorii

Janek Kowalski

Janek Kowalski

forBET rejestracja. Jak zarejestrować i zweryfikować konto u bukmachera forBET?

Zastanawiasz się nad utworzeniem konta w serwisie bukmacherskim forBET? Z tego artykułu dowiesz się, jak szybko zarejestrować swoje konto gracza w forBET. Jaki bonus powitalny oferuje ten bukmacher? Co zyskasz, wpisując kod promocyjny podczas rejestracji? Sprawdź to!

forBET – rejestracja. Jak założyć konto w forBET?

Rejestracja w serwisie bukmacherskim forBET nie powinna Ci zająć więcej niż kilka minut. Przede wszystkim musisz wejść na oficjalną stronę bukmachera www.iforbet.pl. Następnie znajdź przycisk „Rejestracja”. Znajduje się on na górze po prawej stronie. Po kliknięciu w “Rejestracja” zostaniesz przeniesiony do kwestionariusza rejestracyjnego. 

Krok 1. Dane logowania

W kroku pierwszym musimy uzupełnić dane do logowania (adres e-mail, na który przyjdzie kod aktywacyjny, nazwa użytkownika, hasło). Następnie zatwierdzamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oświadczamy, że zapoznaliśmy się z regulaminem. Zwróć uwagę na to, że ostatnia zgoda jest automatycznie zaznaczona. Odnosi się ona do bonusu powitalnego, który przysługuje Ci z tytułu rejestracji konta gracza. 

rejestracja w forBET

Krok 2. Dane użytkownika

W kroku 2. masz do uzupełnienie dane o sobie. Wskaż swoje obywatelstwo. Wpisz swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, miasto, adres razem z kodem pocztowym oraz walutę, jaką się posługujesz.

rejestracja w forBET

Krok 3. Dane konta

To już ostatni etap rejestracji. Aby przejść go pomyślnie, należy podać datę urodzin, rodzaj dokumentu tożsamości, którym chcemy, aby zweryfikowano naszą tożsamość, serię oraz numer dokumentu, numer PESEL, skan pierwszej i drugiej strony dokumentu, numer konta bankowego. Ostatnie pole do uzupełnienia przeznaczone jest do kodu promocyjnego. Nie zapomnij wpisać w nim kodu o treści „PREZENT”. Ponownie musisz zaznaczyć wymagane zgody. Dodatkowo wskaż źródło środków, które planujesz przeznaczyć na grę. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych pól kliknij „Zarejestruj się”.

rejestracja w forBET i kod promocyjny forBET

Bonus za rejestrację w forBET, specjalna oferta na start 

Bukmacherzy oferują różnego rodzaju promocje dla swoich klientów. Chcąc przyciągnąć uwagę nowych użytkowników, prześcigają się w wymyślaniu atrakcyjnych promocji. Najkorzystniejsze są bonusy powitalne, czyli takie, które otrzymujemy w chwili rejestracji swojego konta w serwisie bukmacherskim. Jaki bonus powitalny zostanie nam przyznany przez firmę forBET? Bonus na start u bukmachera forBET składa się z trzech odrębnych elementów.  

  • GRA BEZ PODATKU
  • BONUS OD WPŁATY DO 2000 PLN 
  • MAXIZYSK DO 200 PLN 

Od momentu rejestracji przysługuje Ci 14 dni, w trakcie których możesz grać bez podatku. W ramach drugiej promocji, czyli bonusu od wpłaty, dostajesz bonus 100% depozytu aż do kwoty maksymalnej bonusu 2000 PLN. Podczas wpłacania drugiego depozytu odblokujesz promocję MaxiZysk, dzięki której możesz możesz zwiększyć swój zysk z wygranej do 200 PLN.

Rejestracja z kodem promocyjnym

Aby uzyskać dostęp do wyższej oferty bonusu powitalnego, musisz wykorzystać dedykowany KOD promocyjny forBET. Jak to zrobić? Pamiętaj, aby podczas rejestracji konta w serwisie bukmachera zaznaczyć odpowiednią zgodę na odebranie bonusu powitalnego. Następnie wpisz w odpowiednim polu kod promocyjny o treści PREZENT.

Forbet rejestracja na urządzeniu mobilnym

Bukmacher forBET oferuje swoim klientom w pełni funkcjonalną aplikację mobilną. Można ją pobrać na urządzenia z systemem operacyjnym iOS i Android. Po pobraniu aplikacji na telefon należy ją zainstalować. Po otwarciu aplikacji znajdź przycisk “Zarejestruj się”. Proces rejestracji przebiega dokładnie w taki sam sposób, jak na stronie internetowej bukmachera. Niektóre osoby wolą zarejestrować się, korzystając z aplikacji mobilnej forBET, ponieważ łatwiej jest im przesłać zdjęcie dowodu osobistego ze smartfonu. 

Czy warto zarejestrować konto w forBET?

forBET to bukmacher, który dba zarówno o swoich nowych, jak i starych klientów. Wyróżnia go szeroka oferta dyscyplin sportowych i wysokie kursy. Dzięki temu do grona użytkowników serwisu forBET dołącza coraz więcej osób. Bukmacher forBET często również organizuje atrakcyjne promocje i rozdaje wyjątkowe bonusy.