30.09.2021

Kategoria: rejestracja

Janek Kowalski

Janek Kowalski

Rejestracja w Premium Typy. Jak założyć konto i dostawać typy?

Na polskim rynku co rusz pojawiają się nowinki, o których warto wiedzieć. Takową w społeczności zakładów bukmacherskich są Premium Typy, które oferują darmowe analizy na wydarzenia sportowe. Przyjrzeliśmy się tej usłudze nieco bardziej szczegółowo i musimy przyznać, że prezentuje się ona bardzo interesująco. Postanowiliśmy więc przybliżyć proces rejestracji konta w serwisie i ułatwić uzyskanie typów, które można obstawiać.

Rejestracja konta – Premium Typy

Jeżeli chcesz otrzymywać darmowe typy, musisz przejść do serwisu premiumtypy.pl. Następnie wybierasz ścieżkę, którą chcesz się skontaktować. Do wyboru masz Messenger i Telegram. Tam konsultant Premium Typy poinstruuje Cię dalej. Przykładowo wybierzesz Superbet, jako bukmachera, u którego nie masz jeszcze konta. Otrzymasz link do rejestracji w Superbet i wykaz wszystkich bonusów, na które możesz liczyć. Po założeniu konta wysyłasz zrzuty ekranu z e-maila od bukmachera i dokonanej wpłaty. Twój dostęp zostaje aktywowany i wysyłają Ci typy na dany dzień.

premium-typy-rejestracja

Jak widać, potrzeba bardzo niewiele czasu i formalności, żeby dołączyć do składu ekipy. Od teraz nasz e-mail znajduje się w bazie danych, więc możemy być pewni, że właściciele firmy o nas nie zapomną. Nawet jeśli nie poczynimy dalszych kroków w celu uzyskania darmowych typów, otrzymamy zaraz przypomnienie, że one na nas czekają. Premium Typy to miejsce przyjazne zwłaszcza nowym użytkownikom.

Jakie dane są potrzebne przy zakładaniu konta?

Sporą zaletą serwisu Premium Typy jest to, że nie wymaga praktycznie żadnych wrażliwych danych. Możemy więc być pewni swojego bezpieczeństwa, ponieważ podajemy tak naprawdę tylko swój adres e-mail oraz numer telefonu. Następnie sami wybieramy, która droga kontaktu jest dla nas najbardziej odpowiednia. Dla osób, które niekoniecznie są skłonne do podawania zbyt często informacji o sobie, to doskonała opcja. 

Mam konto w Premium Typy – co dalej?

W celu otrzymania darmowych typów, trzeba założyć konto u jednego z partnerów serwisu. Są to dobrze nam znani bukmacherzy, choć część z nich ma zbudowaną dużo mocniejszą pozycję na rynku, a część dopiero zaczyna istnieć w świadomości graczy. Wybieramy bukmachera, który nam pasuje, a dostępne są następujące opcje:

  • Fuksiarz
  • Fortuna
  • PZBuk
  • Betcris
  • Superbet
  • Betclic

W zależności od tego, czego oczekujemy od zakładów bukmacherskich, każdy gracz wybierze zapewne inaczej. Nie chcemy tutaj nic sugerować, ale warto zaznaczyć, że dzięki rejestracji poprzez Premium Typy, otrzymamy wyższy bonus powitalny, niż w przypadku zakładania konta tradycyjnie. Przykładowo w Superbet, Fortunie czy Betcris otrzymamy freebet.

Kiedy już będziemy zalogowani u wybranego bukmachera, należy dokonać depozytu na minimalną kwotę 50 PLN. Radzimy jednak wpłacić nieco więcej, ponieważ oznacza to odebranie wyższego bonusu na start, a jak dobrze wiemy, takowy można zgarnąć tylko raz. Te pieniądze i tak należą do nas, więc jeżeli mamy je przeznaczyć na zakłady bukmacherskie, to lepiej dysponować większymi środkami. Zwłaszcza, że na przykład bonus w Fuksiarzu zakłada zwrot połowy stawki, po przegranym pierwszym kuponie.

wygrane-premium-typy

Potwierdzenie rejestracji – status VIP

Na sam koniec musimy potwierdzić rejestrację u bukmachera w serwisie Premium Typy. Należy wysłać zrzuty ekranu z e-maila powitalnego od wybranego bukmachera, a następnie zrobić screenshot z salda konta po dokonanej wpłacie. W celu potwierdzenia założenia konta i uzyskania statusu VIP musimy przesłać dwa zrzuty ekranu:

  • e-mail powitalny od bukmachera
  • stan środków na koncie

Od razu po spełnieniu powyższego warunku Premium Typy aktywuje nasz status VIP. Z nim otrzymujemy dostęp do pełnej oferty serwisu i darmowych typów. Czy to się opłaca? Przekonaliśmy się sami, że tak, ponieważ otrzymywane analizy bukmacherskie są zupełnie za darmo!

Codzienne typy i analizy bukmacherskie

Premium Typy to znakomita okazja do otrzymywania gotowych typów na wydarzenia sportowe wraz z analizami. Zajmują się nimi profesjonalni gracze, którzy traktują obstawianie jako zawód i jest to ich główne zajęcie. Ich analizy zawierają więc szczegółowe informacje o drużynach, kluczowe statystyki i najważniejsze newsy, które mogą mieć znaczący wpływ na wynik końcowy. Status VIP na Premium Typy działa przez cały rok, więc każdego dnia rano będziesz otrzymywać typy na swój telefon.

darmowe-premium-typy