28.08.2020

Kategoria: Bez kategorii

Janek Kowalski

Janek Kowalski

Rejestracja w Betfan – jak założyć konto u bukmachera BETFAN?

Chcesz założyć konto w serwisie bukmacherskim BETFAN, ale nie wiesz jak to zrobić? Z tego wpisu dowiesz się, jak zarejestrować konto w BETFAN. Wypełnienie formularza rejestracyjnego nie powinno zająć więcej niż od dwóch do trzech minut. Aby móc obstawiać zakłady w BETFAN, musisz być zarejestrowanym graczem.  

BETFAN rejestracja

Założenie konta u bukmachera to bułka z masłem. Wystarczy mieć przed sobą urządzenie z dostępem do internetu. Do rejestracji możesz wykorzystać stronę www bukmachera albo jego aplikację mobilną. Aby otworzyć konto w BETFAN, należy postępować zgodnie z zamieszczoną poniżej instrukcją. 

 1. Przejdź do oficjalnej strony bukmachera. 
 2. Kliknij na przycisk „OTWÓRZ KONTO” w prawym, górnym rogu strony. 
 3. Zostałeś przeniesiony do formularza rejestracyjnego, który składa się z dwóch części.
 • KROK 1 – wpisz swój prawdziwy adres e-mail, ustaw hasło do konta gracza, wpisz numer telefonu, zaznacz wymagane zgody.
rejestracja w BETFAN
 • KROK 2 – podaj swoje imię i nazwisko, wpisz numer PESEL, wpisz dedykowany kod promocyjny o treści BETFAN, zaznacz kolejne zgody. 
rejestracja w betfan z kodem promocyjnym

Kiedy poprawnie wypełnisz kwestionariusz rejestracyjny, zostaniesz posiadaczem konta tymczasowego. 

Konto tymczasowe w BETFAN

Nie każdy bukmacher umożliwia zakładanie konta tymczasowego. Bukmacher forBET wymaga na przykład przejścia przez pełną weryfikację, a gracz proszony jest o przesłanie skanu lub wyraźnego zdjęcia dokumentu tożsamości od razu. BETFAN jednak zdecydował się na uruchomienie szybkiej rejestracji bez dowodu, w wyniku której gracz zakłada konto tymczasowe. Czym jest takie konto i czym różni się od zwykłego? Konto tymczasowe nakłada na typera pewne ograniczenia. Gracz jest upoważniony do tego, aby obstawiać zakłady, jednak nie może wypłacić swoich wygranych. Aby dokonać wypłaty z konta bukmacherskiego, trzeba w pełni zweryfikować swoje konto, a więc przesłać wyraźne zdjęcie lub skan dowodu potwierdzającego naszą tożsamość oraz podać numer konta bankowego. 

Jak zmienić konto tymczasowe w normalne? 

Chcąc przekształcić konto tymczasowe w normalne, musimy poddać się pełnej weryfikacji naszej tożsamości. Po pozytywnej akceptacji naszego konta BETFAN odblokuje nam swoją pełną usługę.

 1. Zaloguj się na swoje konto w serwisie BETFAN.
 2. Odszukaj zakładkę „Mój profil”.
 3. Kliknij w button „Dokończ”. 
 4. Prześlij czytelny skan lub zdjęcie dowodu potwierdzającego Twoją tożsamość, może być to dowód osobisty.
 5. Określ źródło, z jakiego pochodzą Twoje środki, które przeznaczysz na grę w serwisie BETFAN.

Rejestracja z kodem promocyjnym BETFAN 

Nowi gracze, którzy dopiero zakładają swoje konta w serwisie BETFAN, mają niepowtarzalną okazję do tego, aby odebrać bonus powitalny dla nowych klientów. W skład promocji wchodzą:  

 • bonus od depozytu do 3000 PLN, 
 • zakład bez ryzyka o wartości nawet 100 PLN, 
 • gry bez podatku. 

Jedynym sposobem na odbiór bonusu powitalnego jest podanie specjalnego kodu promocyjnego BETFAN. Kod promocyjny to dedykowany kod, który odblokowuje promocję premium. Podając kod promocyjny BETFAN, gracz może być pewien, że otrzyma bonus na start o maksymalnej wartości. Dlatego tak ważne jest, żeby podczas rejestracji wpisać kod promocyjny o treści “BETFAN”. W przeciwieństwie do innych zakładów bukmacherskich BETFAN umożliwia skorzystanie z bonusu powitalnego graczom, którzy nie przeszli pełnej weryfikacji tożsamości tylko posługują się kontem tymczasowym. Zapytaliśmy o tę kwestię zespół supportu bukmachera i uzyskaliśmy potwierdzenie, że można odebrać bonus powitalny, korzystając z konta tymczasowego.

Czy rejestracja w zakładach bukmacherskich BETFAN jest bezpieczna? 

BETFAN prowadzi swoją działalność legalnie, w oparciu o udzieloną licencję Ministerstwa Finansów RP. Aby otrzymać licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych, BETFAN musiał spełnić szereg wymogów. BETFAN zobowiązany jest do prowadzenia swojej działalności zgodnie z polskim prawem, a więc musi przestrzegać zapisów ustawy hazardowej. Ustawa hazardowa 2020 reguluje zasady archiwizacji i przetwarzania danych osobowych, dzięki czemu gracze mogą mieć pewność, że rejestrując się w serwisie bukmacherskim BETFAN, są bezpieczni.