bukmacher fuksiarz.pl

Nowy bukmacher na rynku – Fuksiarz!

Na polski rynek bukmacherski wchodzi Fuksiarz. Zakłady bukmacherskie Fuksiarz to gwarancja wysokich kursów, szerokiej oferty zakładów i atrakcyjnych promocji. Fuksiarz legalny polski bukmacher, który uzyskał stosowną licencję od Ministerstwa Finansów. 

Rejestracja w Fuksiarz.pl

Fuksiarz stawia potrzeby swoich klientów na pierwszym miejscu, dlatego zadbał o to, by proces rejestracji był szybki i prosty. Już od początku oferuje swoim klientom możliwość założenia konta tymczasowego. Przypominamy, że tylko najlepsi bukmacherzy wprowadzili opcję szybkiej rejestracji bez dowodu. 

Fuksiarz – bukmacher bez dowodu 

Proces rejestracji konta nie powinien zająć więcej niż 2 minuty. Dokładnie tyle trwa wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego, gdzie użytkownik proszony jest o podanie swoich podstawowych danych. Gracze nie muszą przesyłać zdjęcia lub skanu dowodu tożsamości, przez co proces rejestracji jest znacznie szybszy. Po wypełnieniu kwestionariusza, konto gracza jest gotowe, więc można rozpocząć obstawianie. 

Jak zamienić konto tymczasowe w stałe? 

Konto tymczasowe, jak sama nazwa wskazuje, jest udostępnione do użytku gracza na pewien czas. W przypadku bukmachera Fuksiarz każdy ma dokładnie 30 dni na przejście pełnej weryfikacji. Użytkownicy mają możliwość zmiany konta tymczasowego w konto stałe w każdej chwili. Wystarczy tylko uzupełnić wymagane dane i co najważniejsze przesłać skan lub wyraźne zdjęcia dowodu tożsamość. Można to zrobić na stronie www bukmachera lub przez jego oficjalną aplikację mobilną. 

Czy rejestracja u bukmachera Fuksiarz jest bezpieczna? 

Wszyscy bukmacherzy, którzy działają w Polsce legalnie, dbają o bezpieczeństwo swoich graczy. Pragniemy uspokoić osoby, które zastanawiają się, czy przesyłanie skanu swojego dowodu tożsamości do bukmachera jest bezpieczne. Bukmacherzy, tak jak i inne firmy muszą przestrzegać RODO, czyli Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. Powierzony im dane podczas rejestracji konta gracza są więc bezpieczne.  

Dlaczego rejestracja jest konieczna, jeśli chce się grać u Fuksiarza? 

W Polsce obowiązuje tzw. ustawa hazardowa, której postanowienia weszły w życie już w 2017 r. Wszystkie legalne zakłady bukmacherskie,  które posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce, muszą przestrzegać polskiego prawa i respektować zasady polityki odpowiedzialnej gry. Dlatego bukmacher musi podjąć środki mające na celu weryfikację wieku swoich graczy w trosce o ich bezpieczeństwo. Według polskiego prawa osoby przed ukończeniem 18. roku życia nie mogą brać udziału w zakładach wzajemnych.

Fuksiarz.pl – legalny bukmacher

Bukmacher Fuksiarz prowadzi swoją działalność w pełni legalnie. Fuksiarz działa na podstawie przyznanej licencji od Ministerstwa Finansów. Zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych otrzymał dokładnie w grudniu 2020 r. Fuksiarz jest zobowiązany do przestrzegania polskiego prawa, a więc także zapisów obowiązującej ustawy hazardowej, która reguluje zasady urządzania i uczestnictwa w zakładach bukmacherskich. 

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar