29.03.2021

Kategoria: nowi bukmacherzy

Janek Kowalski

Janek Kowalski

Nowy bukmacher na rynku – Fuksiarz!

Fuksiarz – bukmacher o takiej nazwie niedawno dołączył do grona legalnych bukmacherów w Polsce. Zakłady bukmacherskie Fuksiarz to gwarancja wysokich kursów, szerokiej oferty zakładów i atrakcyjnych promocji. Fuksiarz to legalny polski bukmacher, który uzyskał stosowną licencję od Ministerstwa Finansów w grudniu 2020 roku. Czy będzie w stanie namieszać w branży zakładów bukmacherskich? 

Rejestracja w Fuksiarz.pl

Fuksiarz bukmacher stawia potrzeby swoich klientów na pierwszym miejscu, dlatego zadbał o to, by proces rejestracji był szybki i prosty. Legalny bukmacher już od początku oferuje swoim klientom możliwość założenia konta tymczasowego. Przypominamy, że tylko najlepsi bukmacherzy wprowadzili opcję szybkiej rejestracji bez dowodu. Pozwala ona na skorzystanie z niemal wszystkich funkcji Fuksiarza. Do dyspozycji gracza jest pełna oferta zakładów, bonusy oraz promocje. Jedyne czego nie może zrobić użytkownik konta tymczasowego, to wypłacić swoich wygranych. Do tego konieczne będzie przejście na konto stałe.

Fuksiarz – bukmacher bez dowodu 

Proces rejestracji konta nie powinien zająć więcej niż 2 minuty. Dokładnie tyle trwa wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego, gdzie użytkownik proszony jest o podanie swoich podstawowych danych. Gracze nie muszą przesyłać zdjęcia lub skanu dowodu tożsamości, przez co proces rejestracji jest znacznie szybszy. Po wypełnieniu kwestionariusza, konto gracza jest gotowe, więc można rozpocząć obstawianie. Kluczem jest tutaj numer telefonu. To poprzez SMS otrzymasz kod aktywacyjny, który pozwoli Ci założyć nowe konto. Rejestracja dzięki temu jest dużo prostsza i szybsza. Już na starcie Fuksiarz wyróżnia się na tle konkurencji.

szybka rejestracja fuksiarz

Jak zamienić konto tymczasowe w stałe? 

Konto tymczasowe, jak sama nazwa wskazuje, jest udostępnione do użytku gracza na pewien czas. W przypadku bukmachera Fuksiarz każdy ma dokładnie 30 dni na przejście pełnej weryfikacji. Użytkownicy mają możliwość zmiany konta tymczasowego w konto stałe w każdej chwili. Wystarczy tylko uzupełnić wymagane dane i co najważniejsze przesłać skan lub wyraźne zdjęcia dowodu tożsamość. Można to zrobić na stronie www bukmachera lub przez jego oficjalną aplikację mobilną. Na tę drugą opcję zezwala nam np. rejestracja w Fortunie. Oprócz przesłania dokumentu tożsamości, należy podać numer konta bankowego. Ważne, żeby rachunek był założony na te same dane, które widnieją w profilu gracza. W przeciwnym razie bukmacher ma prawo zablokować takie konto.

Czy rejestracja u bukmachera Fuksiarz jest bezpieczna? 

Wszyscy bukmacherzy, którzy działają w Polsce legalnie, dbają o bezpieczeństwo swoich graczy. Pragniemy uspokoić osoby, które zastanawiają się, czy przesyłanie skanu swojego dowodu tożsamości do bukmachera jest bezpieczne. Bukmacherzy, tak jak i inne firmy muszą przestrzegać RODO, czyli Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. Powierzony im dane podczas rejestracji konta gracza są więc bezpieczne. Fuksiarz bukmacher ma obowiązek zabezpieczyć dane swoich klientów i dbać o to, aby nigdzie one nie wyciekły. Jako że posiada w swoich szeregach grupę doświadczonych osób z branży, Fuksiarz.pl przykłada do tego wielką wagę. 

Dlaczego rejestracja jest konieczna, jeśli chce się grać u Fuksiarza? 

W Polsce obowiązuje tzw. ustawa hazardowa, której postanowienia weszły w życie już w 2017 r. Wszystkie legalne zakłady bukmacherskie,  które posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce, muszą przestrzegać polskiego prawa i respektować zasady polityki odpowiedzialnej gry. Dlatego bukmacher musi podjąć środki mające na celu weryfikację wieku swoich graczy w trosce o ich bezpieczeństwo. Według polskiego prawa osoby przed ukończeniem 18. roku życia nie mogą brać udziału w zakładach wzajemnych. Dodatkowo, jeżeli chcesz móc wypłacać swoje wygrane z zakładów bukmacherskich, musisz posiadać konto u bukmachera Fuksiarz.

fuksiarz-rejestracja

Fuksiarz.pl – legalny bukmacher

Bukmacher Fuksiarz prowadzi swoją działalność w pełni legalnie. Fuksiarz działa na podstawie przyznanej licencji od Ministerstwa Finansów. Zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych otrzymał dokładnie w grudniu 2020 r. Fuksiarz jest zobowiązany do przestrzegania polskiego prawa, a więc także zapisów obowiązującej ustawy hazardowej, która reguluje zasady urządzania i uczestnictwa w zakładach bukmacherskich. Wydaje się, że bukmacher Fuksiarz może nieźle namieszać w branży bukmacherskiej. Oryginalny bonus Fuksiarza i jego nowe promocje, mogą mu pomóc przebić się do czołówki na rynku.

Fuksiarz Nowy Legalny Bukmacher Online – FAQ

Czy w Fuksiarz.pl jest szybka rejestracja bez dowodu?

Tak, Fuksiarz bukmacher umożliwia założenie konta tymczasowego. Proces zakładania konta w Fuksiarz nie powinien zająć więcej niż 2-3 minuty.

Czy podczas rejestracji powinienem podać kod promocyjny Fuksiarz?

Nie. Aby odebrać bonus na start w Fuksiarz, nie potrzebujesz podawać kodu promocyjnego. Bukmacher Fuksiarz przyznaje go automatycznie każdemu nowemu graczowi, który zarejestruje swoje konto.

Czy muszę wysłać zdjęcie dowodu tożsamości, żeby wypłacić pieniądze z Fuksiarz.pl?

Tak. Fuksiarz jest legalnym bukmacherem, w związku z tym, aby wypłacić swoje środki z Fuksiarz.pl, musisz przejść przez proces weryfikacji, m.in. wysłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości.

Jak zarejestrować konto w Fuksiarzu?

Proces jest bardzo prosty i szybki. Wystarczy podać podstawowe dane, swój mail i nr telefonu. Przez SMS otrzymasz kod aktywacyjny, który pomoże Ci uruchomić konto w Fuksiarz.pl