24.09.2020

Kategoria: rejestracja

Janek Kowalski

Janek Kowalski

Rejestracja w Typer Plus. Nowa jakość typowania

TyperPlus jest nowym serwisem, który ma służyć graczom zakładów bukmacherskich. Zakładając konto w TyperPlus otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa i dostęp do typów od ekspertów przez cały rok. Jest to projekt, który świetnie sprawdził się na Zachodzie, więc teraz postanowiono go wdrożyć w Polsce. Czy tutaj również gracze będą zadowoleni z usług TyperPlus. Nic nie wskazuje na to, żeby miało być inaczej. 

Koniec z płaceniem za każdy typ

W społeczności typerów często zdarzają się osoby, które chcą zarobić na naiwności innych graczy. Oferują oni “pewniaczki” w zamian za pieniądze, lecz nie dają żadnej gwarancji. Posługują się często sfałszowanymi screenami lub chwalą się wygranymi kuponami, które nie należą do nich. W TyperPlus wszystko jest zrobione uczciwie i legalnie. Zawodowi typerzy dzielą się swoimi analizami, przy czym zaznaczają, że to Ty wybierasz, który typ wybierzesz. Nie otrzymujesz żadnych gwarancji, bo każdy wytrawny gracz wie, że nie ma w stu procentach pewnych typów. Mimo tego TyperPlus może się pochwalić bardzo wysoką skutecznością, co działa zdecydowanie na korzyść graczy.

Rejestracja w TyperPlus

Jak założyć konto w TyperPlus? Najważniejsze, że samo założenie konta jest zupełnie darmowe, więc jeśli chcesz sprawdzić funkcjonowanie serwisu, nie będzie to nic kosztować. Wystarczy, że wejdziesz na stronę typerplus.pl i klikniesz na przycisk “DOŁĄCZ”. Będziesz mieć do wyboru dwa sposoby, w jakie możesz otrzymywać typy. Potrzebna będzie Ci jedna z dwóch aplikacji – WhatsApp lub Telegram. Jeśli posiadasz je obie, to do Ciebie należy wybór, z której zechcesz skorzystać przy odbieraniu codziennych typów od ekspertów. Następnie podajesz swoje imię i adres e-mail, na który będzie przychodził link aktywacyjny, który umożliwi dostęp do typów od ekspertów. Udzielasz kilku informacji o swoim stylu obstawiania i… tyle. Twoje konto w TyperPlus po kilku chwilach już jest aktywne. Rejestracja w TyperPlus jest prostsza niż na stronach bukmacherów, a w efekcie pomoże Ci wygrywać u nich pieniądze. Nie czekaj, tylko wejdź na typerplus.pl i załóż swoje konto już dziś!

jak-działa-typer-plus

Funkcjonowanie TyperPlus

Dzięki TyperPlus otrzymujesz dostęp do w pełni profesjonalnych typów od graczy, którzy zajmują się od lat zawodowo zakładami bukmacherskimi. To pozwala na zebranie wielu analiz meczowych wraz ze szczegółowymi statystykami w jednym miejscu. Dla graczy, którzy szukają rzetelnych i uargumentowanych typów, to idealne miejsce. Jeśli chcesz zarabiać na zakładach bukmacherskich i szukasz odpowiednich typów do gry, TyperPlus pomoże Ci osiągać regularne zyski.

Dlaczego akurat TyperPlus?

Dla uskutecznienia gry w zakładach bukmacherskich TyperPlus zbiera jak najwięcej danych. Eksperci, którzy przesyłają swoje typy szukają wszystkich informacji, które mogą się przydać. Gromadzą statystyki, historię bezpośrednich spotkań (nie tylko wyniki) i przekuwają to w kompletną analizę. W ten sposób ograniczają ryzyko obstawienia danego spotkania, jednocześnie zwiększając prawdopodobieństwo sprawdzenia się typu.

A to wszystko w wygodnej formie, przesłane prosto na Twój smartfon. Wystarczy jeden link i otrzymujesz dostęp do niemal 1000 typów w ciągu miesiąca. Rejestracja w serwisie TyperPlus jest bezpłatna. Jedyne na co musisz wydać pieniądze, to w tym przypadku jednorazowa aktywacja. Daje ona dostęp do serwisu przez cały rok, więc nawet w przeliczeniu na dzień, koszt jest po prostu znikomy. Wejdź na typerplus.pl i przekonaj się sam. Dołącz do setek zadowolonych użytkowników.