21.09.2020

Kategoria: rejestracja

Janek Kowalski

Janek Kowalski

Rejestracja w PZBuk. Jak założyć konto u bukmachera PZBuk?

Polskie Zakłady Bukmacherskie to legalny polski bukmacher. Rejestracja konta w PZBuk  jest prosta i nie powinna zająć więcej niż 2-3 minuty. Dla początkujących graczy przygotowaliśmy kilka wskazówek co do tego, jak założyć konto bukmacherskie w PZBuk.

Rejestracja w PZBuk

Aby rozpocząć proces rejestracji, należy wejść na oficjalną stronę internetową bukmachera PZBuk. Następnie kliknij w zielony przycisk „Zarejestruj się”. Z prawej strony powinien otworzyć się formularz rejestracyjny bukmachera składający się z trzech etapów. Poniżej przedstawimy krótką instrukcję krok po kroku, jak zarejestrować się w PZBuk. 

  1. Wymyśl swoją nazwę użytkownika oraz login. Podaj adres e-mail oraz numer telefonu. Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Kliknij „Kontynuuj”.
  2. Podaj swoje imię, nazwisko, serię i numeru dowodu tożsamości, adres zamieszkania, datę urodzenia, płeć, PESEL. Po poprawnym uzupełnieniu danych zwróć uwagę na pole z kodem bonusowym. W wyznaczonym miejscu kod promocyjny PZBuk o treści „PREZENTPZB”. Zaznacz, że zapoznałeś się z regulaminem i masz ukończone 18 lat. 
  3. W trzecim etapie kwestionariusza możesz ustawić sobie limity na czas gry oraz limity obrotu. 

Po poprawnym uzupełnieniu danych i przejściu trzech wyżej wymienionych kroków Twoje konto bukmacherskie będzie gotowe do użytku. 

Rejestracja z kodem promocyjnym PZBuk 

Jeśli nie zarejestrowałeś wcześniej konta bukmacherskiego, możesz się zastanawiać, czym jest kod promocyjny, który pojawił się w kwestionariuszu? Kod promocyjny to dedykowany kod, który maksymalizuje wartość bonusu powitalnego na start. Podając prawidłowy kod bonusowy o treści PREZENTPZB, gracz odbiera bonus powitalny z oferty VIP. Naszym zdaniem warto pamiętać o uzupełnieniu pola z kodem promocyjnym, by nie zmarnować okazji do odbioru atrakcyjnych promocji. 

Bonus powitalny w PZBuk

Co tak naprawdę kryje się pod pojęciem bonusu powitalnego w PZBuk? Promocja dla nowych graczy obejmuje bonus cashback. Podanie kodu bonusowego PZBuk odblokowuje bonus VIP o łącznej wartości 400 PLN, czyli zwiększa dwukrotnie wartość cashbacku. 

PZBuk mobile – rejestracja

Jeżeli zdarza Ci się obstawiać zakłady poza domem, pobierz i zainstaluj na swoim telefonie aplikację mobilną PZBuk. Obstawianie w aplikacji PZBuk jest bardzo proste. Aplikacja jest funkcjonalna i zawiera całą ofertę bukmachera. Rejestracja konta poprzez aplikację bukmacherską PZBuk również jest możliwa. Kwestionariusz rejestracyjny niczym się nie różni od tego, który zobaczymy na stronie www bukmachera. Apka PZBuk dostępna jest zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym Android, jak i iOS. 

Zbieraj punkty PZBuk

Bukmacher PZBuk przygotował program lojalnościowy dla swoich stałych klientów. Gracze mogą zbierać punkty PZBuk, które następnie wymienią na dodatkowe bonusy i promocje. Punkty przyznawane są za zawarcie zakładu, wpłaty środków, codzienne logowanie, a nawet za przejście pełnej weryfikacji konta gracza. 

PZBuk – legalny polski bukmacher

PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie należą do Cherry Online Polska Sp. z o.o. Bukmacher uzyskał licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich w internecie od Ministerstwa Finansów (numer licencji PS4.6831.26.2017). PZBuk prowadzi swoją działalność w pełni legalnie, a gracze mogą czuć się u niego bezpieczni.