01.10.2020

Kategoria: rejestracja

Janek Kowalski

Janek Kowalski

Rejestracja w eWinner – jak założyć konto u bukmachera?

Popularność zakładów bukmacherskich rośnie. Coraz więcej osób chce wejść do świata bukmacherki. Pierwszym krokiem ku temu jest oczywiście rejestracja u jednego z bukmacherów. Planujesz zarejestrować się w serwisie eWinner? Sprawdź, jak wygląda proces rejestracji. 

Szybka rejestracja bez dowodu w eWinner

Coraz więcej bukmacherów decyduje się na wprowadzenie szybkiej rejestracji na swoich serwisach. Gracz, który rejestruje się u bukachera, chce jak najszybciej rozpocząć grę. Na drodze szybkiej rejestracji otwiera się konto tymczasowe. Konto tego rodzaju umożliwia mu korzystanie z podstawowej oferty bukmachera, gracz może wpłacać pieniądze, obstawiać i wygrywać. Konto tymczasowe można zamienić w konto stałe w każdej chwili. Wystarczy przejść przez pełen proces weryfikacji danych. 

Jak założyć konto w eWinner? 

Aby rozpocząć obstawianie zakładów sportowych, należy mieć konto bukmacherskie u jednego z operatorów.  Proces rejestracji jest bardzo prosty. Wystarczy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

  1. Wejdź na stronę www bukmachera eWinner.
  2. Kliknij w przycisk “Zarejestruj się” i przejdź do kwestionariusza rejestracyjnego. 
  3. I etap: podaj swój e-mail, hasło, numer telefonu. Nie zapomnij o podaniu kodu promocyjnego eWinner o treści “PREZENT”. 
  4. II etap: wypełnij swoje dane osobowe, wpisz kodu, który otrzymałeś na podany przez siebie numer telefonu, zatwierdź regulamin, politykę prywatności i potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Kod promocyjny eWinner

Podczas rejestracji konta na pewno zwróciłeś uwagę na pole z kodem promocyjnym. Kod promocyjny to dedykowany kod, który zwiększy wartość bonusu powitalnego od bukmachera. Warto znać unikatowy kod rejestracyjny, by zyskać dodatkowe profity zupełnie za darmo. Kod promocyjny eWinner o treści “PREZENT” daje dostęp do najlepszej oferty na start wszystkim nowym graczom. 

Bonus powitalny od bukmachera eWinner

eWinner, chcąc przyciągnąć uwagę nowych klientów, zorganizował bonus powitalny dla wszystkich graczy, którzy zarejestrują się w jego serwisie. W ramach bonusu można odebrać wyjątkowe promocje bukmacherskie. Bonus powitalny w eWinner składa się z dwóch odrębnych elementów:

  • zakład bez ryzyka 155 zł, 
  • bonus 500 zł od depozytu. 

Rejestracja w eWinner – podsumowanie 

Zakładając konto w eWinner, gracz otrzymuje dostęp do szerokiej oferty tego bukmachera, a także bonusu powitalnego. Pamiętaj, że zgodnie z polskim prawem tylko osoby pełnoletnie mogą korzystać z usług bukmachera. Jeśli nie ukończyłeś 18. roku życia, nie możesz zarejestrować się w eWinner, ani u żadnego innego legalnego bukmachera. 

eWinner – legalny bukmacher w Polsce

eWinner Sp. z o.o. jest legalnym bukmacherem, który prowadzi swoją działalność online. eWinner otrzymał zezwolenie na organizację zakładów sportowych przez internet od Ministerstwa Finansów 30 października 2018 roku. Jego licencja bukmacherska ma numer: PS4.6831.29.2017. Bukmacher eWinner ma swoja główną siedzibę w Gdyni przy ul. Legionów 126-128. Jego numer KRS to 0000692778, numer – NIP 5862321957 oraz REGON – 68141505.