13.04.2022

Kategoria: nowi bukmacherzy

Janek Kowalski

Janek Kowalski

Nowi bukmacherzy w Polsce. Czy są w stanie wpłynąć na konkurencję?

Rynek bukmacherski stale się powiększa i nie ma w tym absolutnie żadnej przesady. Do gry wkraczają coraz to nowsi bukmacherzy i starają dać się zauważyć wśród mocnej konkurencji. Na tym jednak nie koniec, bo prawdopodobnie wciąż będą pojawiać się nowi i nic nie wskazuje na to, żeby ten trend miał się w obecnym czasie zmienić. Przyjrzyjmy się nowym bukmacherom w polskiej branży zakładów i sprawdźmy, czy mają nam do zaproponowania coś ciekawszego niż starzy wyjadacze.

Fuksiarz – nowoczesny bukmacher

Najnowszy bukmacher to Fuksiarz, który uzyskał licencję w grudniu, więc już w 2021 roku pojawił się online ze swoją ofertą. Założenie konta u tego bukmachera pozwala przede wszystkim na skorzystanie z promocji cashback na start. W Fuksiarzu ten bonus wynieść może maksymalnie 500 złotych, a zwrot wyniesie zawsze 50% postawionej kwoty. W ofercie znajdziemy wszystkie dyscypliny, które nas interesują, a do tego rozmaite rodzaje zdarzeń i to nawet w niższych ligach lub mniej popularnych rozgrywkach. Oferta powitalna opierać się będzie na bonusie od depozytu oraz zakładzie bez ryzyka.

Po dokonaniu wymaganego obrotu, Fuksiarz przeleje środki na nasze konto główne skąd będziemy mogli wypłacić środki. Poza tym do naszej dyspozycji jest jeszcze zakład bez ryzyka, który gwarantuje nam zwrot środków na konto nawet w przypadku przegranego kuponu. Oprócz oferty powitalnej będziemy mieć dostęp również do różnego rodzaju promocji, takich jak zwiększone kursy na mecze lub możliwość wcześniejszej wypłaty, jeśli obstawiona przez nas drużyna prowadzi co najmniej dwiema bramkami. Fuksiarz może wywołać niemałą rewolucję na rynku zakładów. Trzeba tylko na niego jeszcze chwilę poczekać.

Superbet – zagraj z Jerzym Dudkiem

Ten bukmacher istniał już wcześniej w świadomości części graczy, ale raczej tych, którzy obstawiali w punktach stacjonarnych. Superbet umożliwiał do pewnego czasu tylko zawieranie zakładów w lokalach, jednak od 2020 roku się to zmieniło. Otrzymana licencja na prowadzenie działalności online dała zielone światło na utworzenie strony i przeprowadzanie zakładów wzajemnych w internecie. Dzięki temu Superbet trafił również do świadomości innych graczy, którzy ze względu na wygodę wolą grać u bukmachera poprzez sieć.

Jeśli chodzi o bonus powitalny w Superbet, to ten bukmacher postawił na cashback i to nie byle jaki. Kwota zakładu bez ryzyka w Superbecie sięga aż 1300 złotych, co musi robić wrażenie zarówno na nowych graczach, jak i tych z dłuższym stażem. Poza tym mamy jeszcze dodatek w postaci bonusu od depozytu, ale on wynosi tylko 200 złotych. Istnieje też możliwość odebrania freebetu za pobranie aplikacji, więc rejestracja w Superbet się na pewno opłaca. Ciekawą promocją poboczną jest za to Superspin, dzięki któremu codziennie możesz wylosować nowy bonus. Warto zainteresować się założeniem konta w Superbecie.

superbet

Noblebet – bukmacher dla dżentelmenów

Ten bukmacher rozpoczął swoją działalność na dobre w drugiej połowie 2019 roku. Jest więc jeszcze stosunkowo nowym podmiotem na rynku i nie każdy wie o jego ofercie. Warto się z nią jednak zapoznać, bo Noblebet ma do zaproponowania kilka interesujących ciekawostek. Przede wszystkim wysoką kwotę bonusu powitalnego, a także kilka pobocznych promocji, które przyciągają uwagę graczy.

Bonus powitalny Noblebet opiera się na depozytach graczy. To znaczy, że w zależności od tego ile wpłacisz, na taki bonus możesz liczyć od bukmachera. Noblebet nagradza aż trzy pierwsze wpłaty, więc zdecydowanie pod tym względem przebija konkurencję. Do tego wysoka kwota bonusów pozwoli nam grać przez bardzo długi czas bez potrzeby doładowywania naszego konta. Ciekawym pomysłem jest także możliwość gry bez podatku w określone dni. Gracze szukają możliwości ominięcia tego elementu, który obniża ich wygraną, a w Noblebecie mają ją na wyciągnięcie ręki.

noblebet

BetX – najwyższy bonus od depozytu

Ostatnim bukmacherem, którego przedstawimy jest BetX. Ten operator wszedł na rynek w 2020 roku, ale jakoś nie zawojował branży. Początek mógł się wydawać niezły, a wysoka kwota bonusu na start przyciągała wzrok graczy. Nic dziwnego, w końcu bukmacher BetX chwali się najwyższą kwotą bonusu powitalnego na rynku. Wiąże się ona jednak z najwyższym kursem przy wymaganym obrocie. Żeby móc wypłacić środki, trzeba bowiem cztery razy zagrać kupon po kursie minimum 2.44. Nie jest to niewykonalne, ale zdecydowanie trudniejsze niż w przypadku innych bukmacherów.

Ciekawie prezentują się również dwie inne promocje w BetX. Bukmacher przyznaje darmowy zakład o wartości 30 złotych za samo założenie konta. Żeby móc za nie zagrać będziesz jednak potrzebować kuponu z trzema zdarzeniami i minimalnym kursem 3.00. Oprócz tego warto zwrócić uwagę także na grę bez podatku, która jest ustalona do odwołania w BetX. Zaletą jest, że nie ma tutaj kursu minimalnego, aczkolwiek trzy zdarzenia na naszym kuponie muszą się znaleźć.