15.12.2020

Kategoria: rejestracja

Janek Kowalski

Janek Kowalski

Rejestracja w Noblebet

Bukmacher Noblebet prowadzi swoją działalność w Polsce od niedawna. Wyróżnia się spośród innych polskich bukmacherów stylem komunikacji i wyglądem strony internetowej. Bukmacher oferuje obstawianie zakładów wyłącznie online. Bukmacher Noblebet spełnia normy prawne, dzięki czemu Minister Finansów potwierdził jego polską licencję.

Noblebet – rejestracja 

Aby móc rozpocząć obstawianie zakładów w serwisie bukmacherskim Noblebet, należy założyć konto bukmacherskie. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty. Chcąc przejść do formularza rejestracji, wystarczy otworzyć oficjalną stronę www bukmachera oraz kliknąć przycisk „zarejestruj się” w górnej części ekranu lub użyj bezpośredniego LINKA.

Po wykonaniu tej czynności zostanie się przekierowanym prosto do formularza rejestracyjnego. Sam proces otwierania konta w Noblebet niczym się nie różni od tego, jak to wygląda u innych bukmacherów na polskim rynku. Noblebet umożliwia rejestrację bez dowodu. Co to oznacza?

Szybka rejestracja bez dowodu w Noblebet 

Bukmacher Noblebet wprowadził możliwość założenia konta tymczasowego na drodze szybkiej rejestracji bez weryfikacji. Szybka rejestracja pozwala na błyskawiczne utworzenie konta i rozpoczęcie obstawiania. Z kontem tymczasowym możliwe jest dokonywanie depozytów i granie do określonego limitu stawek. Niemożliwie jest natomiast zlecanie wypłat, do którego portrzebne jest przejście przez pełną rejestrację. Założenie konta w Noblebet nie zajmuje dłużej niż 2-3 minuty. 

Jak otworzyć konto w Noblebet? 

Po kliknięciu w ten LINK zostałeś przekierowany do kwestionariusza rejestracyjnego bukmachera Noblebet. Formularz podzielony jest na dwa etapy. 

Pierwsza część formularza rejestracyjnego Noblebet wymaga podania podstawowych danych osobowych. Gracz musi podać swoje: 

  • imię, 
  • nazwisko, 
  • narodowość, 
  • numer PESEL. 

Po wypełnieniu wymaganych pól kliknij brązowy przycisk “Idź dalej” poniżej. 

Drugi krok rejestracji wymaga od graczy, aby podał swój:

  • adres e-mail,
  • login, nick name, nazwę użytkownika, 
  • hasło do konta gracza, 
  • numer telefonu.

Pamiętaj, by wypełnić formularz prawidłowymi danymi. By zakończyć proces rejestracji, gracz musi potwierdzić, że ma ukończone 18 lat, zapoznał się z Regulaminem i Polityką prywatności, a także wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. 

Jak zmienić konto tymczasowe w stałe?

Konto tymczasowe jest doskonałym rozwiązaniem na początek, by przetestować ofertę bukmachera. Taki rodzaj konta niesie za sobą jednak spore ograniczenia. Zazwyczaj bukmacherzy wyznaczają okresu czasu, po którego upłynięciu konto zostaje zablokowane do momentu przejścia przez pełen proces rejestracji i weryfikacji przesłanych przez niego dokumentów. Bukmacher Noblebet nie wyznaczył terminu weryfikacji konta. Określony jest natomiast limit kwotowy, który stanowi, że suma stawek postawionych zakładów na koncie tymczasowym nie może przekroczyć 5200 PLN. Aby dokończyć proces rejestracyjny i zostać zweryfikowanym graczem, musisz przygotować się na przesłanie skanu lub wyraźnego zdjęcia dowodu potwierdzającego Twoją tożsamość. Bukmacher wymaga również podania numeru konta bankowego, na które chcesz wypłacać swoje wygrane. 

Noblebet – legalny bukmacher 

Bukmacher Noblebet otrzymał od Ministerstwa Finansów licencję o numerze PS4.6831.28.2017 na zawieranie zakładów wzajemnych przez internet w ramach domeny noblebet.pl. Bukmacher Nobebet oficjalnie wystartował ze swoja usluga 19.09.2019r. Noblebet należy do Polski Bukmacher sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Limanowskiego 10.