Polityka prywatności

Informacje o zbieranych danych.

... podczas rejestracji
Aby możliwe było skorzystanie z aplikacji oferowanej w ramach serwisu SprawnaRejestracja.pl wymagana jest rejestracja, podczas której konieczne jest podanie podstawowych danych na temat firmy. Dodatkowo należy określić login oraz hasło umożliwiające zalogowanie się do systemu.

... podczas korzystania z aplikacji
Firma Let's Rock! będąca właścicielem serwisu SprawnaRejestracja.pl nie jest administratorem danych osobowych gromadzonych przez użytkowników aplikacji - w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

... automatycznie
Podczas wizyty na stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane statystyczne, np. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

Wykorzystanie zebranych danych.

Dane przekazane w procesie rejestracji będą wykorzystane do umożliwienia zalogowanie się do systemu oraz w celu przygotowania płatności. Dane nie będą przekazywane zewnętrznym podmiotom.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu w przypadku konieczności przekazania informacji mających wpływ na korzystanie z serwisu. Dodatkowy kontakt będzie mógł być związany z prośbą o opinię na temat rozwoju narzędzia, bądź też z informacją na temat usług oferowanych przez firmę Let's Rock!. Możliwość rezygnacji z dodatkowe kontaktu dostępna jest po zalogowaniu do systemu w zakładce Ustawienia.

Zmiana danych.

Po zalogowaniu się do systemu możliwa jest zmiana danych podanych podczas rejestracji. Aby tego dokonać należy wejść w zakładce Ustawienia

Wykorzystanie ciasteczek ("cookies").

Ciasteczka wykorzystywane są wyłącznie do identyfikacji zalogowanych użytkowników. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Sposób zabezpieczania danych osobowych?

Komunikacja między komputerem użytkownika, a serwerem podczas zbierania danych szyfrowana jest z użyciem protokołu SSL (Secure Socket Layer). Dodatkowo baza danych zabezpieczona jest przed wglądem osób trzecich.

Zmiany polityki prywatności.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie jej nowej wersji na aktualnej stronie.

Dołącz do nas na Facebooku

Nasi Klienci potwierdzają skuteczność!

"Główną korzyścią jest olbrzymia oszczędność czasu i porządek"

Grażyna Tynel
Centrum Artystyczne Sztukarnia

Nasi Klienci potwierdzają skuteczność!

"Dzięki Sprawnej Rejestracji nie muszę pamiętać o notesie! Wszystkie informacje i dane klientów mam w jednym miejscu, 24h na dobę - z każdego komputera:) To ogromna oszczędność czasu."

Anna Weiner-Borowiecka
Pracownia Artystyczna CARAMEL

Doceniają nas media!

Biznesowy serwis Wyborczej (wyborcza.biz) umieścił nas na liście 10 narzędzi, które ułatwiają prowadzenie firmy.
Znaleźliśmy się w gronie takich marek jak Humanway.pl, inFakt.pl oraz AdTaily.pl.