16.11.2021

Kategoria: bonusy bukmacherskie

Janek Kowalski

Janek Kowalski

Freebety za założenie konta u bukmacherów. Jak zgarnąć darmowy zakład?

Freebety do najbardziej pożądane promocje bukmacherskie wśród typerów. Równają się one bowiem darmowym zakładom, czyli w praktyce gracz może postawić kupon bez stawiania własnych pieniędzy, a z możliwością wygrania gotówki. Część bukmacherów oferuje freebet w zamian za założenie konta, co ma za zadanie zachęcić graczy do rejestracji i podjęcia gry właśnie u tego buka. Jak skorzystać z darmowego zakładu? Tego dowiesz się poniżej.

Freebet – co to takiego?

Freebet to inaczej darmowy zakład, a więc promocja polegająca na otrzymaniu od bukmachera środków na obstawianie. Bywa że jest to bonus związany ze specjalnymi wymaganiami bukmachera, ale przeważnie wystarczy jeden obrót, aby móc wypłacić freebet. W niektórych przypadkach stosuje się praktyke zaoferowania freebetu bez depozytu, ale gracz, któremu uda się przy jego pomocy wygrać, może liczyć wyłącznie na zysk na czysto, a kwota freebetu nie jest wliczana i wraca do bukmachera. Tak czy inaczej, jest to okazja do obstawienia zakładu bez ryzykowania własnymi pieniędzmi, co jest bardzo kuszącą propozycją dla graczy zakładów bukmacherskich.

freebet-zakłady-bukmacherskie

Darmowy zakład za rejestrację

Kiedy zaczynasz swoją przygodę z obstawianiem u danego bukmachera, sprawna rejestracja jest kluczowa, żeby szybko założyć konto i przejść do gry. Ważne jest również to, żeby mieć za co grać, więc istotny będzie bonus od depozytu. Jednak część bukmacherów ma w swojej ofercie freebet za założenie konta, dzięki któremu nie musimy angażować środków własnych przy obstawianiu pierwszych zakładów. Kwoty oczywiście nie będą zbyt wysokie, ponieważ bukmacherom raczej nie zależy na rozdawaniu pieniędzy za darmo. Niemniej to zawsze jakaś dodatkowa opcja na zawarcie zakładu. W końcu jeśli przegramy, kieszeń nas po tym nie zaboli, więc w praktyce niczym nie ryzykujemy. No dobrze, ale gdzie skorzystamy z takich udogodnień?

Którzy bukmacherzy oferują freebet za założenie konta?

Istnieje kilku nowych bukmacherów, którzy proponują nowym graczom freebet za samo założenie konta. Poniżej ich wymieniliśmy, wraz z kwotą którą proponują w zamian za rejestrację:

  • STS freebet 25 zł
  • Fortuna 20 zł
  • TOTALbet 40 zł
  • Totolotek 25 zł
  • Betcris 200 zł
  • LV BET 20 zł
  • PZBuk 20 zł

Jak widać suma darmowego zakładu na ogół kręci się wokół 20 lub 25 złotych. Wyjątkami są TOTALbet oraz nowy bukmacher Betcris. W TOTALbet możemy liczyć na nieco większy freebet, ponieważ tam mamy możliwość wykonania kilku dodatkowych zadań (m. in. zaznaczenie zgód marketingowych czy postawienie zakładu na sporty wirtualne) w zamian za dodatkowe środki na zakłady. W Betcris sprawa wygląda jeszcze inaczej. Ten bukmacher chciał wyróżnić się na rynku zakładów i postanowił położyć główny nacisk na freebet jako główny bonus powitalny. W zależności od tego, za jaką kwotę postawimy nasz pierwszy zakład, takim freebetem Betcris nas obdaruje. Należy jednak pamiętać, że będzie to 50% tej stawki i maksymalnie wyniesie ona właśnie 200 PLN.

bukmacher-freebet

Jak wykorzystać darmowy zakład?

Z otrzymanego darmowego zakładu od bukmachera można skorzystać właściwie w dowolny sposób. Warto jednak zaznaczyć, że nie musimy od razu wykorzystać całej kwoty freebetu na raz. Możemy obstawić np. cztery kupony za 5 zł jeśli otrzymamy darmowy zakład w Fortunie, LV Bet czy PZBuku. Część graczy korzysta z freebetu, jak z okazji do zagrania zakładu po wyższym kursie, ponieważ nie ryzykują oni żadnymi pieniędzmi, a dają sobie szansę na zgarnięcie wysokiej wygranej. Jako początkujący gracz, wykorzystaj freebet z zaznajomieniem się z mechaniką zakładów bukmacherskich. Dopiero po oswojeniu się z grą, dokonaj depozytu i graj za rzeczywiste stawki. Powodzenia!